Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy leszálljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy leszálljon rólam az osztályom?

Figyelt kérdés

Szoktam skypeozni néhány osztály társammal, ill. volt osztály társammal (5.be szét választják az osztályt, b és c osztály) Egyszer az egyik fiú pizzát rendelt én meg kértem tőle csak hülyeségből /életem legnagyobb hibája volt.../ Erre ő azt mondta valamit valamiért ugyhogy sz**jam le őt.

Aztán skypeon folyton ezzel piszkáltak, aztán már elkezdték a suliba, mostmár ott tartunk hogy folyton vele piszkálnak hogy mikor megyek át hozzá + a tolltartómra, füzetemre könyvemre ráirják a nevét+szív és azt h pizza...


2013. ápr. 17. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kemény! majd abbahagyják
2013. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz, sajnos nem tudsz ellene mit tenni, max annyit hogy tűrőd.. Vagy másik iskola.
2013. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg,hogy ne törődj velük.

Akkor előbb utóbb abbahagyják.

2013. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, illetve vágj vissza! Mondd azt, hogy végül aztán tied lett a pizza és le is szopott a srác! :)
2013. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12??
2013. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valami hasonlót kellene, amit 21:09 mondott :D

vagy valami olyat, hogy odaadsz neki egy pizzát mindenki előtt és "megdicséred a tegnapit"


az iskolaváltás azért egy kicsit túlzás.. ennél sokkal durvábbak is történhetnek veled az életben. ha most elmenekülsz az még gázabb is lehet..

2013. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Te meg mond azt,fogpiszkálóra nincs szükséged.

És ez elég is lesz...

2013. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem fogok iskolát váltani az tuti de ha meg oda megyek h jó volt a tegnapi akk meg azzal piszkálnak

és képzeld nem 12 vagyok..

2013. ápr. 17. 21:27
 9/19 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm mindenkinek a válaszokat:) és megpróbálom tűrni:/
2013. ápr. 17. 21:30
 10/19 anonim ***** válasza:
Osztálytársaid buz1k? Szégyen
2013. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!