Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a női hang?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít a női hang?

Figyelt kérdés
Én is csaj vagyok,de egyszerűen idegesít a nő hang. Zenét is csak olyat hallgatok,ahol pasi énekel, ha már olyan szám van ahol egy csaj énekel legyen az a hang akármilyen jó a falra mászok. Ti hogy vagytok vele?
2013. ápr. 17. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

inkább erotikus. b@ssza a fülemet :D

de csak akkor, ha hisztizik

2013. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes.

Te gondolom mély hangú vagy,nem?

De lehet ettől független is.

2013. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én imádom pl barátnőm hangját hallgatni :D nem tudom te mért érzed azt amit .
2013. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Engem csak a matek tanárunk hangja készít ki, olyan mintha egy kiherélt egér cincogna :D.
2013. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem a férfi hang is idegesít.
2013. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mély a hangom inkább a magas felé húz. :D
2013. ápr. 17. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:

SWH legutolsó száma oké, oda férfi hang kellet, azért lett jó, ATB, Mike Oldfield, nem lett volna jó női hang nélkül

nézd vannak jó női hangok, de még a d&b is használják, mikor jó számok vannak, nem lehet őket kikerülni, de ez csak az én véleményem N

2013. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zenében tényleg sokkal ritkább a jó női hang,de azért jócskán van az is...

PL a Mariann & the diamonds is jó,vagy p!nk,vagy Joan Jett,vagy a Heart-ból a csaj(az is egy zenekar).

Pasisból sokkal több jó van...

De ha már szerelem-szex.Szex közben nagyon izgató a női hang...

2013. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha már ebbe a kategóriába írtad, így azt kell mondanom, hogy szívesebben hallgatom egy pasi hangját(lány vagyok).

Amúgy meg engem nem idegesít. Max pár személy hangját nem bírom elviselni de alapból nem idegesít. Viszont van egy férfi ismerősöm és olyan hangja van, hogy be lehet ájulni. Többször javasoltam neki, hogy menjen el szinkronhangnak..:)

Szóval engem nem idegesít.

2013. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor fogd be a pofid mert hülyére idegesíted magad xDDD


amúgy:

[link]

a Japánok már régóta rájöttek erre... :D

2013. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!