Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesit, hogy a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Idegesit, hogy a melegek bepróbálkoznak nálam írogatnak meg oda jönnek már nem az elsô eset. A nôk meg leterelnek és kifogásokkal elküldenek, ez normâlis?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom, mert úgy nézel ki, mint egy tipikus tizenéves. És a mai tizenévesek úgy néznek ki, mint egy vagon homoszexuális. Légy egy kicsit férfiasabb.
2013. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát,lehet mindenki hominak néz...

A csajoknak ezért nem kellesz,a pasiknak meg azért kellesz.

2013. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
én öngyilkos lennék, ha a melegek bepróbálkoznának nálam. legalább annyira sértene, mint amennyire őket az, ha elítélik.
2013. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azèrt nem ûgy nèzek mint egy 10 èves egy borostás aránylag igènyes ember vagyok.....
2013. márc. 30. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:
tehátidiòták a nôk?
2013. márc. 30. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg jól nézel ki, akkor csak szar az ízlésük lol
2013. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valamelyik meleg srácnak bejön valamelyik látható személyiségjegyed, de nem lányosságra gondolok. Az egy marhaság, amit sokan hisznek, hogy ha valaki lányos pasi létére, akkor egyből meleg.. Szóval nálad valamilyen más jellemző lehet, ami bizonyos meleg srácoknak nagyon is bejön..
2013. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont a férfias férfiak jönnek be! Borrostás, bajszos!

A lányosak egyáltalán nem! Lehet, hogy emiatt kellesz pár meleg pasinak!:)

2014. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!