Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átvágott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átvágott?

Figyelt kérdés

Szóval dumáltam a csajommal, elköszöntünk, kilépett.Mert sietett a barátnőjéhez.

Negyed óra múlva üzeneteinket nézegettem, és mégláttam hogy kiírta a face hogy "látta"amit utóljára írtam,hogy szia. Késöbb felhoztam neki,hogy mért mondta azt,hogy kilép,miközben még fennt volt. Most kidobott mert lehazuttóltam.Kinek van igaza? Ha tényleg nem volt a gépnél,akkor nem negyed óra múlva írja ki a face,hogy látta .Nem?Vagy késhet a face?


2013. ápr. 17. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Simán késhet a fész,nekem is van olyan hogy csak 5percre fellépek,akkor persze hogy nem írok a másiknak,ostobaság ilyen miatt hisztizni,és nagyon gyerekes dolog.
2013. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyáá...
2013. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??? -.-"

Amúgy a csajodnak van igaza... mi a fenéért akadsz fenn ilyenen?

2013. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

legközelebb majd gondolkodsz..

és legközelebb nem egy retardált közösségi oldalon éled a párkapcsolatodat..

most őszintén, kit érdekel, hogy azt mondja elmegy, és még ott ül egy kicsit...

az előbb írtam msnen a barátnőmnek, hogy most megyek fürdeni.. aztán 10-15 perccel később indultam el fürdeni, de ő azt hitte, hogy már rég javában tusolok... szerinted átvertem őt?

2013. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mi a fenéért kell kapcsolatoknak ilyen baromságok miatt elszaródni? miért?!
2013. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sokan azt mondták,a face nem késik.akkor írja ki az időpontot,hogy látta,amikor tényleg megnézte az üzit.
2013. ápr. 17. 22:17
 7/18 anonim ***** válasza:

időbejegyzést is tesz, nem késhet negyed órát


ha emiatt kidobott, akkor tényleg átvághatott

2013. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#5 ugyan, nem ez volt a baj
2013. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Talán átvágott, talán nem, de hogy kidobott azt jól tette.
2013. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem szokott késni,ahogy az időben is szokott "ugrálni",de ha ez miatt vége lett nem volt igazi kapcsolat,és nagyon szánalmasak vagytok hogy nektek ennyit ér egy kapcsolat
2013. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!