Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Barátom tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Barátom tönkre tett idegileg, átvágott. Eszek normálisan de az idegtől mégis fogyok 1 hét alatt lement rólam 3kg. Úgy érzem hogy szétzabál az ideg. Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
.Mindig az exét kereste.Közbe ott voltam én neki, aki szerette, az életemet oda adtam volna érte. De ő mindig csak az exét szerette.. Akivel már vagy 2 éve nincsen együtt. Nem értem ezt az egészet több évig együtt voltak.. Azzal jött hogy nekik múltjuk van...Köszönöm a válaszokat 20L
2013. febr. 22. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
pattinsd le te vagy a hülye találjon mást magának..
2013. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt?

Én 4 és fél évet húztam le a pasim mellett, ugyanebben a szituban. Utána nagyon szenvedtem, de most így 10 év távlatából nem is értem hova tettem az eszem akkor.

2013. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na látod egy pasiért sem szabad még gondolatban sem az életed adnod.ha ilyen tahó volt mit idegeskedsz miatta?Elment és kész.Ezen változtatni nem tudsz az exért van oda.Ha meg nyerte had vigye,még örülj is nem 1-2gyerek után derült ez ki.20éves vagy,elötted az élet.Szép az csak tudni kellélni vele.Menj társaságba szórakozz.Kutya harapást szőrével."meg súgom ha pocsék napom van én vicces videókat nézek"na ettől aztán jó kedvre derülők".:)
2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
7 hónapja voltuk együtt. Eközben folyamatosan a volt barátnőjéről beszélt. Hogy lehettem én is hülye.... Istenem.. Te is leírnád a történetedet? Ott milyen szerepet játszott az ex?
2013. febr. 22. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
1 év múlva rájössz, hogy a lehető legjobb dolog történt veled azzal, hogy a csávó elment! Persze csak akkor, ha nem futsz vissza hozzá, mint egy kis pulikutya...
2013. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy végig tudtad, hogy a srác nem zárta le még a dolgait? Akkor nincs több kérdésem. Magadra vess!
2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az exeknek nagy az előnyük. Gyorsan el kell őt felejtened!

Felejtő szexet vállalok. :D

26F

2013. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mással csinálni nem ér!! Én találtam ki! :D
2013. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!