Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha bejön nektek egy fiú, és megtuđjátok hogy tud sírni is, akkor utána sem változik a véleményetek?

Figyelt kérdés

Néha 1-2 videón, filmen, vagy a kutyám halálán meg ilyeneken.


Azért kérdeztem, mert most pl ezen egy kicsit megkönnyeztem:

http://www.youtube.com/watch?v=phGyJyp3MBg


ugye nem gáz!?



2013. ápr. 17. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2013. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem gáz. biztos korai Rák vagy.
2013. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2013. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok,és én is sírtam már így felnőttként is.Na nem azért,mert elestem...

hanem amikor meghalt a nagyapám,vagy amikor szét mentünk az élettársammal.Szerintem aki érez,az tud sírni,és aki elég erős,az meri bevallani,hogy ő is szokott.

2013. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

na ezt sem fogom megnézni az is tuti!

pasiként nem gáz ha sírsz a:

hagymától, az armageddon utolsó 15 percén [szip, szip],

ha megdöglik a kutyád [ez nekem még odébb van], meg még pár "megdöglik a kutyád" kaliberü esetben.

pasiként gáz sírni: nyálfilmen örömödben, mert megdöglött egy ismeretlen kutya, mert a nyusziból pörkölt lett, mert épp amputálják a lábad érzéstelenítés nélkül.

2013. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=fLJRqY5qThE


top commentet nézzétek!:D én azon sírtam be XD

2013. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

maga a kérdés megfogalmazása: "tud sírni is"

akkor szerintem megnyugszik hogy nem Dexterrel jár :D [most kezdtem el nézni 3. évadnál tartok úgyhogy még friss az élmény.. néha azon kapom magam hogy szemezek a késtartóval..]

2013. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem olyan filmektől ahol pl húúúúúúúúúúúúúúúúú a csaj meg a pasi egymásra talált, és most csókolóznak.

ilyen szennyen a szemem sem legeltetem.

2013. ápr. 17. 23:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz,ha egy pasi kimutatja az érzelmeit,inkább az,ha érzéketlen. 18/L
2013. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért lenne "gáz" mert én nagyon kevés dolgon sírok, nem hat meg túl sok minden és nem nagyon értem amikor másokat igen. De egy hozzád hasonló lányt kétlem, hogy zavarna.
2013. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!