Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyszer szépnek, vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer szépnek, vonzónak talál valakit, az sok-sok év után is annak látja az illetőt?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm nagyjából egyidősek vagyunk, úgy 21 évesen ismertem meg, akkor is nagyon tetszettünk egymásnak, utána jó párévig nem láttuk egymást, de mikor tavaly meglátott majd kiugrott a bőréből örömében :), hiába már ne vagyunk fiatalok, de én is még mindig nagyon szépnek aranyosnak és vonzónak látom ők, sejtem h valószínűleg ő is így van ezzel. De most nem is ez a lényeg, hanem más is van így bizonyos személyekkel, akiket kedvel, h az évek vagy évtizedek elmúltával is ugyanolyan szépnek látja a másikat, mintha megállt volna az idő? Itt elsősorban idősebbek véleményére vagyok kíváncsi, akiknek évek, évtizedek óta ismernek így valakit.
2013. ápr. 18. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp,ha csak valami drasztikus változás nem történt az évek alatt,pl: meghizott nagyon vagy ilyenek
2013. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha telik is az idő, nem számít, szerintem, azoknál akik kedvelik egymást.
2013. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kivétel ha nem fogad el mindent a büfében
2013. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, h az ember ha nem változik annyit, igényes marad önmagával szemben, nem zülled alkoholizmusba, nem hízik el drasztikusan stb.
2013. ápr. 18. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki egyszer tetszett, abban mindig ott lesz az, ami megfogott benne, még akkor is, ha már nem szereted és nem akarsz vele lenni.
2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!