Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből veszem észre ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszem észre ha egy lány vonzónak talál?

Figyelt kérdés
volt egy lány akárhol voltam mindig azt vettem észre hogy néz , amikor ránéztem lesütötte a szemét meg fére nézett , ha barátnőivel van akkor meg nevet , meg a barátnői is nevetnek ,nekem ez a csaj tetszik de nem akarok tőle semmit .nem akkarom elhinni hogy tetszem neki
2011. dec. 6. 18:15
1 2
 1/12 szamóca.. ***** válasza:
ha elhívod valahova máris kiderül.
2011. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tetszik de nem akarsz tőle semmit? ez ellentmondásos? szólítsd már meg az ég ágya a fészbukos hozzáállásod.
2011. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jogos :) ,

csak én megfogadtam hogy helybéli vel soha mert utálok itt lakni mindenki ismer mindenkit és sok a pletyka , és én erre különösen érzékeny vagyok, meg igazából soha nem tetszetem senkinek és tudni akarom hogy ez estben hülyítetek -e vagy nem

2011. dec. 6. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
első kommentlötöl kérdezném hogy ha elhivod valahova akkor honnan derül ki? lehet hülye kérdés de kíváncsi vagyok
2011. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamóca.. ***** válasza:
ha vonzónak talál igent mond, ha nem akkor nemet.
2011. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gondoltam h ezt irod de ez még (legalább is az én tapasztalataim alapjan)nem jelenti feltétlenül azt
2011. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamóca.. ***** válasza:
nem, viszont ennél biztosabb jelzést csak a házasság alkalmával kapsz majd. egyébként sosem tudhatod. megkrédezheted hogy bejössz-e neki, de arra is hazudhat ráadásul azt rosszabb megkérdezni
2011. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azt megkérdezhetem h ha mondjuk bejönnék neki akkor miért hazudná azt h nem ill forditva?

Lécci ne vedd kötözködésnek.

2011. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szamóca.. ***** válasza:

sejtem ennek ilyen lelki okai vannak... nem tudom pontosan, én jobbszeretek nyílt lapokkal játszani.

de olyan már velem is volt, hogy bejött a srác nagyon is, de hirtelen ahogy rákérdezett valahogy nem mertem azt mondani hogy igen, hárítottam. sőt, olyan is van mostanság hogy bejön a srác, de egyszerűen most nem akarok kapcsolatot...

ha nem jön be én nem kertelek mert nem hiszem hogy lenne értelme, de tényleg sok esetben nagyon nagyon nehéz megmondani hogy nem. bizonyára van olyan aki inkább hazudik, aztán majd vmilyen furmányos módon eltűnik.

2011. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamóca.. ***** válasza:
aztán olyan is van akinek hiába mondod hogy nem, nem hiszi el. rengeteg árnyalata van az ilyen szituknak, és sokféleképpen alakulhat
2011. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!