Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy apa megbeszéli a fiával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy apa megbeszéli a fiával a csajos ügyeket?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem, de még szinte nem is beszéltünk, csak köszönőviszonyban vagyunk. Az apját ismerik a szüleim, így vele többször találkoztam már, váltottunk is pár szót, és elég barátkozó velem szemben, próbál jófej lenni meg minden. Mivel egy faluban lakunk, gondoltam már arra is, h lehetséges h azért ilyen közvetlen velem, mert a fiával beszéltek már rólam, és esetleg tetszem neki. Amúgy a fia gyakran néz engem "úgy",de eddig nem volt alkalmunk megismerni egymást közelebbről.

Mennyi az esély rá,h ezt megbeszélték? Csak mert akkor legalább ez is egy plusz jel lenne arra,h talán tetszem a srácnak. Apja és fia szoktak ilyesmikről beszélni??

20/L


2013. ápr. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem nem beszélte meg apám

De én megbeszélném a fiammal :)

2013. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig faggat, hogy mi van de sosem mondok neki túl sokat. Max annyit, hogy helyes stb, de igazából ez az apa-fiú közötti kapcsolattól függ és nagyon változó tud lenni.
2013. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár csak tudnám...Elég rosz viszonyban vagyok az apámmal.
2013. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!