Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Beleszerettem egy srácba, de egy másik lány is ráhajtott. (én 14 a srác pedig 15 éves) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy látom bejövök neki (de sajna, kissé zárkózott egyéniség vagyok,a másik lány pedig az ellentétem eléggé központi csaj).És már el is kezdett rá nyomúlni szemezés, stb...)


Mit tegyek hogy jobban felkeltsem magamra a figyelmet?

Vagy csak adjatok tanácsokat, tippeket!



Előre is Köszi mindent! :))))))))


2009. szept. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Körözd le Kislány! szerelemben és háborúban nincsenek szabályok. Keltsd fel a figyelmét hogy ott vagy létezel próbáld meg elcsábítani szemezz vele te is például. Beszélgess vele, szólj hozzá gyakran, légy kedves. A lényeg hogy érezze nem közömbös a számodra. Ne csinálj azért olyanokat amitől undorodsz, öltözz ugyanúgy, sminkeld magad ugyanúgy. Magaddal csábítsd ne egy kikupírozott cicababával. A trükkök tárháza kimeríthetelen kevés az itt megengedett hely ahoz hogy az összeset leírjam most neked. Önbizalom kell végy erőt magadon gondolj arra hogy a pasi kell neked!! Mondogasd magadba hogy kell és megszerzed. remélem tudtam segíteni bár itt sokat nem nagyon lehet. Ha még bármi kérdésed lenne privátba leírom az msn címem. Hajrá kislány
2009. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Ja verd oda a kiscsajt ha nagyon akarod a pasid égesd le előtte a lányt. Ha nem megy menj a fiúhoz és smárold le. erre befog indulni a kiscsajnak meg semmi esélye nem lesz.
2009. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen, nehogy a 18.58asra hallgass... Ezek a legrosszabb dolgok amit tehetnél. Ne égesd be a lányt, mert visszafelé is elsülhet a dolog, és főleg ne smárold le, mert könnyűnek fog tartani. Hagyd, hagy válasszon, de azért a döntését te is befolyásolhatod. ;)
2009. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!