Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálok szemezni a lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok szemezni a lányokkal, de ők 'nem veszik észre'. Miért?

Figyelt kérdés

Mármint csak úgy néha keresem a szemkontaktokat, és sztem látják, de nem néznek rám vissza...

Csúnya lehetek?

vagy ijesztő?

vagy ők félénkek?


Lányok, ti mikor nem néztek vissza egy srácra?


2013. ápr. 18. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lájták ők:


[link]

2013. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem nézek vissza, ha "húúdemegd.gnám"-nézéssel néz rám...vagy ha 40 évvel idősebb...

16/L

2013. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vedd le a napszemüveget.
2013. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne bántsad Matolcsit olyan szexi,biztos hogy féltékeny vagy rá!

Amúgy a viccet félre téve a szemezés a legrosszabb technika,én előbb gondolom azt az emerről hogy megakar gyilkolni mint hogy azért les állandóan mert bejövök neki.

19L

2013. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha látom hogy valaki bámul, én direkt visszabámulok rá, hogy észrevegye magát.

Ha egy beesett drogosképű cigány vagy, akkor nem nézek rád, mert attól megfájdulna a szemem. De amúgy visszanéznék az fix, ha úgy ránézésre nem nagy a korkülömbség. :D

2013. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.
2013. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarba jönnek.
2013. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig zavarba jövök.
2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

20 vagyok szal nem az a kisgyerek :DDDD

pár ismerősöm mondta h néha gonoszul nézek, de sztem nem :D meg hát nem vagyok egy ideálpasi, de azért nem az az ijesztően csúnya


ja és próbálok mosolyogni is közben, de semmi :( eddig összvissz egy rendőrnő volt aki rám mosolygott Kálvinnál kifele menet, de hát... vagy 20al volt idősebb mint én

2013. ápr. 18. 21:05
 10/10 A kérdező kommentje:

de persze nem az a perverz mosoly (legalábbis remélem :D), hanem ez a 'szia' arckifejezés


de köszönöm az értelmes válaszokat :) próbálok csiszolni még a technikámon :D

2013. ápr. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!