Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálok ismerkedni meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok ismerkedni meg minden de a lányokkal egy darabig kijövök aztán hirtelen meváltoznak vagy én látom meg a rosszabb oldalukat és olyan parasztok hogy messziről elkerülöm őket. Mi van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés
Mi van a mai lányokkal. 17 vagyok lassan és nem találtam még egy rendes csajt akivel lehetne valaki. Pedig egy rossz szavam sincs rájuk és rendes vagyok :S:S Remélem ez megváltozik és idősebb korukra nem lesznek ilyenek...
2009. jan. 31. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hahóóó!:) Megint az általánosítás!! Az tény,hogy manapság egyre több lány lesz k.rvás és úgymond tanulatlanok,de igen csak van ott még rendes,aranyos is,nézz körül jobban!:)
2009. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem rossz helyen keresel (:

Amúgy valóban így van.. változik a világ. A média meg az egyéb baromságok hatása :SS

2009. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
sztereotípia rulz, keres!!! kutas!!! találd meg!!!
2009. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak kivéltelek mert én sem vagyok ilyen 17/L
2009. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem válaszolónak!!nem kell általánosítani,de neked is igazad van,hogy nagyon furák ezek a mai 16 17 éves lányok..mindenkit lenéznek és kibeszélnek..én ha valakivel barátkozok,mindig kedvesen állok hozzájuk..de ők akkor is kibeszélnek a hátam mögött..lehet hogy féltékenyek rád valamiért...én is inkább jobban szeretek fiúkkal beszélgetni,persze vannak olyan lányok is akiket imádok és velük is nagyon szeretek..de valahogy a fiúk nyitottabbak lányok felé,ha normális vagy velük..
2009. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Próbáltam már több helyen is . Régebben volt egy 361 napos kapcsolatom de a végén olyan k.u.rva lett hogy évfordulo előtt 4 nappal azt mondta hogy nem vagyok jó neki :S:S

Azóta ismerkedek de normális lányról már csak álmodni tudok mai szememmel nézve

2009. jan. 31. 21:36
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

egyik nap a suli mosdójában hallottam, ahogy két kilencedikes lány arról beszél, hogy egy harmadik lány azzal égeti magát, hogy egy olyan pasival jár, akinek még csak a segge se jó:D:D


viszont ismerek olyanokat is, akik 17 éves létükre egész régóta járnak egymással, nagyon megbíznak egymásban, már az első héten átmentek egymáshoz bemutatkozni egymás szüleinek


szóval biztos találsz majd olyan lányt, aki illik hozzád, és nem egy hülye r.banc ;)

2009. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
kitartás fiatal vagy még!!! sok szerencsét sok sikert
2009. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát gondolom. Akkor keresek tovább. És igen én is hallottam már ilyeneket. Meg most ha már a pasi nem csili-vili azt mondják de gáz pasi ezzel nem jövök össze. úúú ilyenkor tekernék a nyakukon... :S:S Egyik csaj volt ilyen...

Meg barátnőm a kapcs végén... jéé nézdd már Converse cipő meg nézdd már aboroginal izé meg mittudom én milyen rúzs :S:S

És azzal akarta bemutatni magát hogy neki mi van :S:S áááhh azt hittem ott hagyom :(:(

2009. jan. 31. 21:45
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felteszel egy ilyen kérdést akkor kapsz pár választ olyanoktól, akik állításuk szerint nem ilyenek. Ha viszont saját tapasztalataidat veszed alapul oda jutsz, hogy ok, hogy léteznek normális lányok is, de hooooool? Az idősebb kori megváltozásban pedig ne reménykedj: kétszer annyi idős vagyok, mint Te és ugyanebben a cipőben járok...
2009. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!