Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen a mostani pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen a mostani pasik noidealja?

Figyelt kérdés
Mukorom egy csajon, smink(nem agyonsminkelt), 10 cmes magassarku cipo szoknyaval, jo illat, aranyos arc... aki pedig nem ilyen, azt eszre sem veszik.
2013. ápr. 19. 07:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ebben mi a túl extra szerinted?
2013. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Sőt nekem még az is kell, hogy tudjon írni.
2013. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
A mostani pasik nőideálja a normális nő. Ha te nem kellesz senkinek, akkor nem vagy az.
2013. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinten egyálatalán nem ilyen a nőideál. Nekem ilyen nem kéne.

De mivel a mai csajok többsége ilyen, ezért a pasiknak muszáj közülük választani, hiszen nem jut minden pasira normális lány.

2013. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a problémádat, pedig nő vagyok. Szerintem is az ilyen lányok csinosak (kivéve a műköröm,amit veled ellentétben én le tudok írni). És a leírtak közül egyik sem megvalósíthatatlan. Az már egy másik kérdés, hogy szerintem a nagyonmű-nők olyanok, mint a zsiráf: szép-szép, de otthonra nem kéne. De a nagyon-mű nő az:műköröm, műszempilla, hajbeültetés, platformcipő, cicanadrág, rövid póló, ujjnyi vakolat.


25/N

2013. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nő létemre kérdezem: szerinted "jobb" lenne, ha a nők nagy része igénytelen lenne?

Szerintem nem. Pedig nekem nincs műkörmöm, a sajátom van és azt lakkozgatom kedvem és igényem szerint. A sminkem hangulatomtól függően néha természetes hatású, néha enyhe, néha erősebb. Nem hordok 10 cm-es magassarkút, mivel nem tudok benne járni. Attól függetlenül kisebb sarkú vagy lapos de nőies cipőket hordok, sőt, néha egyszerű tornacipő-farmer összeállítást viselek, mert van, hogy az a kényelmes és kedvemhez illő. A jó illat pedig szerintem evidens. Tisztálkodószerek, dezodor, parfüm használata kötelező.

Ezek szerintem az alap igényesség/nőiesség "szükségletei". Persze, ha más lenne a kultúránk vagy a világ fejlettsége, akkor nem pont ez lenne a természetes. De könyörgöm, ha ebben a világban élsz, miért esik nehezedre igényesnek lenni? Te egy pasitól nem várod el, hogy normálisan nézzen ki és ne legyen szakadt, koszos, büdös?!

2013. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ilyen.

"jó illat"

Szerintem ez kölcsönös alap.

2013. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
jo illat alatt azt ertettem, hogy elmegy az emberek mellett es utana erzik az illata. Annyira intenziv
2013. ápr. 19. 08:09
 9/19 anonim ***** válasza:

óanyám, nem tudom milyen pasik közt élsz, de körülöttem a legtöbb irtózik a műkörömtől.

furcsa mód én abszolút nem ilyen vagyok, még is észrevesznek.

2013. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mások hogy vannak vele, de én nem szeretem se a műkörmöt, se a sminket, se a magassarkút, se a rövid szoknyákat. A magassarkút szoknyával főleg nem.


Én valahogy irtózom a mai nők stílusától és nem tudom megérteni más pasiknak miért kell ilyen nő. Meg egyáltalán hogy érezhetik magukat jól ilyen nő mellett. Főleg ha még buta is ezek mellé.


Szerintem az a különleges aki nem ilyen. Lehet hogy kevesebben veszik észre, de aki nem veszi észre az nem is érdemli meg.


Gondolkoztam azon is, hogy most velem van a baj vagy a többi emberrel. Mert én biztos nem bírnám ilyen nő mellett, aki kb úgy néz ki mint egy ribi (még ha intelligens is). Mások meg odavannak az ilyenekért. És olyat is láttam már, hogy valaki ilyenné akarta változtatni a barátnőjét, pedig az normális volt.

2013. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!