Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeret ilyen sok (főleg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret ilyen sok (főleg) tini csaj kinevetni, kigúnyolni engem?

Figyelt kérdés
Engem, csúnya fiút meg gyakran kinevetnek ilyen kiscsajok, ha meglátnak, elég furán viselkednek meg olyan is volt, hogy buszon hátra nézett két csajból az egyik aztán valamit súgdolóztak rólam. Tény, hogy csúnya vagyok, hatalmas orral, de állítólag ilyen bájos cukipofám is van egyben, nem igazán tudom megfogalmazni, mondjuk ezeket két részeg csaj mondta rám. Az egyik azt mondta, hogy olyan babapofám van, a másik meg aranyosnak nevezett. Persze tudom, hogy ezek rosszat jelentenek, mert ismerem, hogy helyes fiúkra ilyet nem mondanak, csak csúnyákra, vagy, akikhez nem tudnak úgy vonzódni, mint nő a férfihez. Meg mondom olyan is volt már, hogy egy ilyen tini csaj kigúnyolt az orrom miatt. Valamelyik nap is jött velem szembe pár csaj és cska úgy elkezdtek nevetgélni, tuti, hogy rajtam. Annyira unom már, hogy mindnekinek ronda vagyok, hogy egy lánynak sem tetszek, pedig mindig arról álmodm, hogy én is átélem egyszer a szerelmet, a viszonzottat, hogy van egy lány, akinek én is megfelelek külsőre és tudna szeretni úgy, ahogy vagyok, de folyton csak bántanak a lányok. Nem is értem mit élveznek ebben, nekem nagyon rosszul esik. :(
2013. ápr. 19. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is rettenetesen ronda vagyok, nem tehetünk róla, mégis mindig kigúnyolnak. A lányok (többsége) már csak ilyen. Aki iszonyúan ronda adottságokkal rendelkezik, mint pl. én, az sose számítson kapcsolatra.
2013. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert buta kis ribancok, ne foglalkozz velük.RÓlam is mondanak egy és mást a hátam mögött meg kinevetnek mert sebes az arcom...
2013. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gedzsge a kecske válasza:
Csak irigyek rád :D minden suliban vannak "menő csajok" próbálj kicsit kikapcsolódni az utcán vagy a szabadban és lehet vki első látásra beléd szeret. Az ilyen kis hülyékkel ne törődj! Vannak ilyenek!
2017. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!