Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyenek már a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek már a mai tizenéves lányok?

Figyelt kérdés

Smink, körömfestés, minden amitől idősebbnek látszanak... 14 évesen úgy néznek ki mint a 20 évesek, de persze fejben messze vannak még attól. (tudom vannak kivételek, de sajnos egyre kevesebb)

Bocsi, de nekem ez nagyon nem tetszik. Minimális mennyiségben elfogadható lenne, de már egy új személyazonosság lesz így, annyira túlzásba viszik.

Szerintetek az baj, hogy én nem vagyok vevő ezekre, sőt inkább el is utasítom, ha véletlenül akar vmit?? (sose volt barátnőm és jó volna, de nem ilyen)



2013. ápr. 10. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
igen, ilyenek... 14.-es vagyok... látnád a suliban a 9 és 10-edikeseket... néha szégyellem, hogy nő vagyok miattuk...
2013. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sose voltam ilyen
2013. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mind de elég sok.

Téged zavar?Szerintem annyira nem rossz.A jó oldalát kell nézni.

2013. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A tizenéves lányok mindig is ilyenek voltak, a trendet követték, mostanában ez az. Kicsit uncsi már mindenért a mai világot okolni.
2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

18 vagyok, festem a körmöm, és sminkelek bár azt csak buliban.. de rendre 15 évesnek néznek :D Akkor én mit csináljak? :D

Amúgy ha asi lennék nekem se az ilyen lányok jönnének be, 14 évesen örüljön hogy még fiatal, nem jó ha úgy néz ki mint egy huszonéves prosti.. Meg minden nap rajtuk van 1 kiló smink, 20 évesen már úgy fognak kinézni mint a saját öreganyjuk.... de hát ez a "menő". :D

2013. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
15 évesen én még azt nézem, mikor lesz a kedvenc mesém a TV-ben! :D Egyébként engem is fel tud nyomni, hogy az órákon mögöttem 3 liba azt pletykálja, hogy ki tette be nekik a brét, meg hogy milyen tapintása volt, aztán szünetben kimennek ilyen vékony pi*a cigit pöfékelni, lefényképezik magukat, és mehet Facebookra a "menő vagyok nézd a cigit a kezembe pacsi tesó" kép, hogy gyűjtsenek 10000 lájkot.. Én alig merek felrakni szempillaspirált is, ha meg szembe jön velem egy 14 éves, elborzadok már a látványtól. Jó, hogy haladni kell a korral, de köszönöm, én inkább maradok ósdi..
2013. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

Ilyenek a mai tizenéves lányok: [link]

Undorító...

2013. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ilyenek... sajnos
2013. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és még sosem sminkeltem magam, nem is akarom még. minek? ráér, nem?
2013. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én 7.-es vagyok, soha nem voltam ilyen, soha nem is leszek.

DE attól függetlenül az én osztályomban is vannak húzós lányok :))

2013. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!