Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna96. kérdése:

Foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nem rég kb. 4-5 hónapja jártam egy fiúval.Én már nem érzek semmit irántam de ő egyfolytába néz,és leveleket tesz a szekrényembe.Már nagyon idegesít amikor a levelet oda vittem neki hogy hagyjon békén rá fogta hogynem ő írta.Pedig felismertem az írásáról.Utánam már vagy 8 csajjal volt együtt,és a legjobb barátnőimmel beszél és mondta a tesója hogy csak azért hogy féltékennyé tegyen.MOst a suliba volt egy ki mit tud?! éspersze fellépett egy tánccal(jóltud)és azót minden lány körül ugrálja hogy milyen cuki stb...amikor elkezdett neki táncolni szünetbe végig engem nézett és hülyén mosolygott mintha érdekelne..Mit csináljak? Gondolkoztam azon is hogy összejövök egy másik fiúval de aki tetszik még nem is tud róla...Komolyan mit tegyek hogy felfogja vége van?

2013. ápr. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz tenni azon kívül, hogy nem foglalkozol vele. Előbb-utóbb csak felfogja. Amúgy hány évesek vagytok?
2013. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13
2013. ápr. 19. 18:36
 3/5 A kérdező kommentje:
de még nem volt semmi köztünk csak puszi :$ ami elég ciki,,,,,
2013. ápr. 19. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi ciki, ne is legyen több könyörgöm, még gyerek vagy.

Szimplán ne foglalkozz vele, teljesen ignoráld, pl ha ír egy levelet, olvasás nélkül esetleg a szeme láttára dobd ki a kukába. Csak felfogja előbb-utóbb. Ezért ne gyere össze másik fiúval, de amúgy ha valaki megtetszik ez ne tartson vissza, ha más nem akkor már tényleg lekoppan neki a tantusz.

2013. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

már foglalkozol vele:D


de amúgy ne hagyd figyelmen kívül, mert akkor így marad! 19 éves fiú vagyok, és én is csináltam már szakítás után szerelemtől elvakulva baromságot:D konkrétan szerenádot adtam a fél suli füle hallatára a "Still Loving You" című számot (Scorpions-Sonata Arctica összedolgozásával).. nem örült neki, és én is kiborultam utána, hogy hogy lehettem ekkora méteres kékeres:D (másrészről bebizonyítottam, hogy kvajó vagyok:D)


amit tehetsz: válaszolj a levelére.. mik vannak ezekben a levelekben? ettől függően kell magyarázni neki. írj le ide, vagy privátba nekem egy-két levelét és akkor meg tudnám mondani, hogy kb milyen típusú válaszra gondoltam:P


természetesen a válaszlevél egy racionálisan és emócionálisan (értelmileg és érzelmileg) alátámasztott érvelés és magyarázat lenne.. ugyanis az ilyen meghibbant szakítás utáni mániákat sok esetben az okozza, hogy az adott fél képtelen értelmileg felfogni, hogy vége.. és ez azért lehetséges, mert nem érzi indokoltnak, nem látja, hogy hol a hiba.. a fent említett szerenád lánykája is úgy dobott, hogy igazából a mai napig csak sejtésem van, hogy miért tette.. idegörlő


aztán ha a levél nem jön be, akkor megvan rá a kövi lépés, de előbb hadd lássam a levelet:D

2013. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!