Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok vert veszitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok vert veszitek?

Figyelt kérdés
Már 2 hete tart a menzeszem . első napokban minden normáli svolt első 1 hétben meg pár napban azután kb 3napja nagyon erős a vérzésem(szerintem) mondjuk nem kell 2-3 óránként cserélni de egyfolytában folyik ha jövök-megyek de mindig egy kicsi .Kb 5 -7 óránként cserélem de az koromhoz képest elég sok meg ameddig tart is. Voltam nőgyógyásznál irt fel valami hyúgyszert de nem sokat adott rá azt mondta hogy akinek még nincs me egy éve a menstruációja annak elég gyakori az ilyen hogy eltart 2 hétig és erős a vérzése. Én elhiszem , de hát kellemeten mert mindig attól félek hogy átáztam vajon?...Na azt meg nem szeretném.Nem tudtok valami házimódszert erre? AZt hallottam hogy A C-vitamin az csillapitja a vérzést .Mondjuk idáig mindig szedtem csak mostmár nem szedem kb 2 hónapja már de az előző menzesz nem volt ilyen erős meg általában 3-10napot szokott tartani de nem 2 hetet .Anyumnak mindig 2 hétig tart ,szerintem akkor azért tart néha nekem is olyan sokat.Kérlek ha tudtok , mondjatok valami módszereket amit itthon is meg tudok csinálni! Köszönöm előre!Puszi :) Am 15 évet töltöttem 2hete :DA korom miatt irom ! :)..
2013. ápr. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét minden ciklusban nem normális, Anyudnak meg pláne nem. Keress más, lelkiismeretesebb nőgyógyászt, és tedd ezt a kérdést fel egy orvosi web-oldalon inkább.
2013. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még nem épp 2 hete de még 2 nap .Amúgy már kezd nyugisabb lenni kábé egy órája cseréltem de nem kell még egy pár óráig cserélni ,remélem!Még alig van benne valami . Ez már haladás ! :)
2013. ápr. 19. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem tudok segíteni,csak annyi,hogy ezt majd írd le az egészség kategóriában is.
2013. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel úgy veszem észre hogy enyhűlt , várok pár napot hátha elmúlik.De ha nem ,akkor muszáj nőgyógyászhoz fordulni.Hát ez is ciki volt és most másikat kell keressek...Ja igen! És a citromlé vagy C-vatim az használ? Szóval úgy olvastam hogy az is segit ilyen esettekben . Ti mit szóltok hozzá ? :)
2013. ápr. 19. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a C vitamin nem árt, az biztos, de a nőgyógyász mondja majd meg, mi az ábra.
2013. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam , azt mondta igyak citromlevet vagy limonadet mega adott tablettat + C vitaminokat. Sokat segitettek , mar csillapodott . Hat csillapodhatott 2 het utan :)) Orulok mar hogy kezd lenyugodni :) Kosiz a valasozkat mindenkinek <3 *-*
2013. ápr. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!