Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=codFo30PWPw&NR=1

A bajom az, hogy eléggé izmos vagyok lány létemre. (16 vagyok) és nem tudom mit kéne tennem ezzel.



2013. ápr. 19. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gondolom,nem véletlenül lettél izmos..
2013. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ezek a lányok nemigazán izmosak (bikini cat.)


persze azért van múlt mögöttük látszik, szóval nem hiszem el, hogy te így nézel ki :)

2013. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szeretem.
2013. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nem épp így nézek ki. nem vagyok bekenve barnítóval sem, ha arra gondolsz, és alacsony is vagyok, csak kb ennyi izom van rajtam.
2013. ápr. 19. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem az izmos lányokat, de persze ha szép vagy, nem zavarna.
2013. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy nem versenyformában töltöd a mindennapjaidat cunci :) DE oké válaszolok a kérdésre és nem kétkedek: semmit nem kell tenned ezzel, ezek a lányok még tényleg nem túl izmosak
2013. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nahát tök véletlenül fitneszmodell alkatod van? Miért nem versenyeken szerepelsz te is akkor? Na meg a fitneszesek nem az izomzatukról híresek, nem nevezhetők kifejezetten izmosnak, csak úgy fullszálkásak, hogy közben mégsem anorexiásak, annyi van csak rajtuk.

Teljesen kiárt, hogy te 16 évesen (vagy bármikor) akaratod ellenére túl izmos legyél.



Amúgy nekem bejönnek, de inkább az ennél izmosabbak (figure).

2013. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és mi van az ilyenekkel: (szerintem ők izmosabbak, mint az előzők) http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=1uuWle1yQUI&NR=1
2013. ápr. 19. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is izmos vagyok lány létemre, de nincs vele bajom.
2013. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak egy lehelletnyivel. Offszezonban vastagabbak a fedettség (zsír) miatt, de még úgy sem az jutna az átlagember eszébe róluk, hogy "jaj de izmos", hanem hogy "awwwwwwww".
2013. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!