Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek a zenész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek a zenész lányokat? Vonzónak találjátok őket? 16/L

Figyelt kérdés
Emelt szinten tanulok zongorát meg éneket, imádom, és szeretnék találni valakit, akit ez még érdekel is.:D
2013. ápr. 18. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :D


Amúgy ha valaki emelt szinten tanul zenét az még nem jelenti azt hogy köze is van az igazi zenéhez.


Szó szoros értelmében soha nem tanultam zenét mégis sok hangszeren játszom, és elektronikus zenében is otthon vagyok!

2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Persze ott sem mindenkit.
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz játszani is modernebb zenét rajta, akkor jó, bejön. De is ismertem olyan lányt, aki folyton csak egy zenét tudott rajta játszani, de azt állandóan...na legszívesebben fejbe vágtam volna bézbóz ütővel.
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a legjobbak a zenész lányok :D

bár én csak hallgatni szeretem a zenét:)

2013. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
imádom őket,kedvenceim,
2013. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam inkább az számítana, hogy milyen a felfogásod, ha begyöpösödött vagy, és számodra csak a hangszeres zene a zene, akkor az selejt, viszont ha nyitott vagy, és elfogadod hogy az elektronikus zene is lehet ugyanolyan művészi mint a hangszeres, akkor az jó, és még közös téma is lenne :D
2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor röviden összefoglalva.

Akit érdekel, mennyi közöm van a zenéhez, írjon priviben, küldök videót!

Mindenfajta zenét elismerek, elvégre miért szólnám le bármelyiket is? Persze van amit kevésbé szeretek, de mindenkinek a magánügye, milyen zenét hallgat. Én mivel klasszikusat tanulok, leginkább Mozartot és Chopint szeretem, de közel áll hozzám a 70-es és 80-as évek stílusa, a francia zenék, örök példaképem és kedvenc énekesnőm Céline Dion.

2013. ápr. 18. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon! Én 12 éve hegedülök. :P

De persze csak a csinos zenészlányok tetszenek. :D

2013. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!