Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsirtam magam a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsirtam magam a baratom elott, es ezert rettegek attol hogy emiatt kicsit kiabrandult belolem, mert o nem az a lelkizos fajta! Lehetseges?

Figyelt kérdés
Megromlott a csaladommal a viszonyom, es ezert egyik pillanatrol a masikra elsirtam magam! O nem az az erzekeny srac akivel meglehet az ilyeneket beszelni es emiatt egy kicsit felek h megvaltozott rolam a velemenye es hisztis libanak gondol mert elsirtam magam elotte! Nem akarom elvesziteni mert nagyon szeretem!

2013. ápr. 20. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől, szerintem felesleges emiatt aggódnod. Egy nő legyen érzékeny, gyengéd. Többek között ez tesz minket nővé. Persze nem arra célzok, hogy menjen a hiszti non-stop, de ez mindenkivel előfordul.Ha meg ő ezt nyűgnek veszi, akkor nem ő a te embered.
2013. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján tininek vagy tini kor végén lehetsz, mert a gondolkodás módod egysíkú. Tehát mindent a másik fél akarata alá rendelsz.


Tehát azt kéne magaddal tisztázni, hogy a barátod a társad-e vagy csak a dugópajtid.

Ha társad, akkor megérti és igazából ha szeret, nem tudsz olyan érzelemkitörést produkálni amivel elriasztod.

Azonban, ha minden értéked kimerül a lyukban a lábad között, akkor valószínűleg nem fogja tűrni az érzelmi megingásod.



Mindig lesz az életünkben rossz és jobb nap is. Ez az élet velejárója. A fiatal kapcsolatoknál az ember sokszor alábecsüli magát és az egekbe emeli a párját. És addig nem is lesz igazi kapcsolat a kapcsolat, ameddig egyenlőtlen a felek hozzáállása. Csak az a kapcsolat lehet, hosszú, tartós, ahol te nem vagy kevesebb és ő nem több.

2013. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged akkor megért téged és megpróbál valahogy segíten ilyen helyzetekben
2013. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andii1 ***** válasza:
ha igazán szeret akkor nem fog belőled kiábrándulni.. sőt.. az igazi pasi az nyújtja a vállát ha kell ;)
2013. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért,miért ábrándulna ki?Szerintem természetes dolog,hogy egy embernek vannak érzései.Én már férfit is láttam sírni.Megesik.Ettől senki nem lesz kevesebb.
2013. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt a leborult szivar végit :D Azért mert van lelked ami most kicsit kivan miért hagyna el? Én szerintem örülnie kéne hogy megnyíltál előtte. Én sem vagyok az az érzelgős fajta de remélem megölelt vagy legalább megkérdezte hogy mi a baj.

Ezen nincs semmi szégyeni való. Nincs okod félni ;)

23/F

2013. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!