Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha a lány vizes hajjal bújik hozzátok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,mert én is vizes leszek,száritsa meg
2013. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szexről van szó akkor nem, de ha már pihenek és vizes hajjal odabújik az nem nagyon nyerő.
2013. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,akármilyen édes is tudok lenni,nem olvadok el tőle...
2013. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy olyan csajnál vendégeskedtem pár hete, aki reggel felkelt, megmosta a haját és vizes fejjel kiment az utcára, de akkor még kb 10-15 fok körül volt a hőmérséklet, reggel fújt a szél is, stb... Mondtam neki hogy: "nem fogsz megfázni, nem kéne megszárítani? Nem fognak hülyének nézni az utcán is? Lehet hogy azt hiszik hogy ennyire zsíros a hajad." Őt nem zavarta, pedig nagyon megbámulták az emberek, sőt volt aki ki is nevette, láttam. Nekem is taszító, pedig én lány vagyok, nem szoktam elemezni a csajokat. Egy lánynak beszárítva szebb a haja. Persze ha otthon marad, vagy ha szexről van szó, és nem csurom víz hogy csöpög az egész, az okés. Mert úgyis jön a nyár, jön a meleg, legalább lehűsít egy kicsit, és olykor szexis lehet vizes haj látványa a pasidnak... :)
2013. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem bejönne, de akkor rajtam kevés ruha kéne, hogy legyen, hogy ne legyen vizes.

de inkább azt nézném meg, hogyan vizezi be a haját, azt is látni szeretném :D

2013. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 levendula kis virág válasza:
Nem szégyelled magad, hogy ilyet megmersz kérdezni?!
2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!