Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már valakinek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már valakinek itt fitymaszűkület miatt történő kis műtét? Begyógyult rendesen, szép lett?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire szűk az a szűk? Lehet, hogy nem is kell műteni.


Mit is értesz „kis műtét” alatt pontosan?

2013. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinek volt, és impotens lett... :/ De gondolom ez nem hétköznapi, ne aggódj.
2013. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem még 6 évesen volt, utána 1. pisilés irtó szar volt, de aztán semmi gáz nem lett, fel is áll rendesen
2013. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem teljes körülmetélés volt, van, aki ezt kisműtétnek hívja, de én csonkolásnak hívom simán. Most megyek majd bőrpótlásra, ami elég drága lesz.... szóval vigyázni kell, mit enged az ember az orvosnak :(
2013. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!