Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy így elfajult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy így elfajult a világ? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért van az hogy mára már a tizenévesek gyakorlatilag szexpartnereket keresnek? 14 éves vagyok de én úgy vagyok vele hogy maximum egy jó "barátnő" kellene , de semmilyen szexpartner mert még totál nem vagyok érett a dologra (lelkileg talán-talán de nem hiszem)... Illetve miért van az hogy vannak olyan csajok akik úgy viselkednek mint egy "disznó" (lehet hogy tiszta stb. de totál neveletlen)?

2013. ápr. 20. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én újabban a szülőkön veszem észre azt, hogy nem foglalkoznak a gyerekkel leültetik a tv elé itt a távirányító nézd a tv-t vagy leülteti az xbox elé, így a gyerek elvan nem kell vele foglalkozni játszani és kussba van,,,
2013. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amilyen vagy, maradj is olyannak. Reméljük, elõbb-utóbb változás fog bekövetkezni, mert ez nem állapot, ami folyik.
2013. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, én is leginkább a szülőket hibáztatom, mert hagyják, hogy a gyerek a tv és a gép előtt üljön, bulikba járjon már 14 évesen... Tehát egyrészt a szülők a hibásak, mert ezt hagyják és akarják is, mert így nekik nem kell a gyerekkel foglalkozni, másrészt ugye amiket a tv-ben, neten látnak, láthatnak, az cseppet sincs jó hatással nem hogy rájuk, de senkire sem! Ebben az országban az agymosás megy és a népbutítás, és ez minden korosztályra igaz sajnos.
2013. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
amikor valaki azt mondja, hogy "ezek a mai fiatalok" mindig hülyét kapok... mintha régen nem lettek volna idióták vagy bunkók stb... most is vannak rendes emberek, őket kell keresni.
2013. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Idén is a legtöbb kis gyermek bent ült a tv és a gép előtt holott ki lehetett volna menni szánkózni hógolyózni , nálunk még erről szólt a tél, most meg a szülő nem megy ki a gyerekkel nem tanítja nem mutatja meg neki mit hogy kell, na és igen amit a 4-es is írt a MÉDIA
2013. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Háth.... én lányok között nem találok egy normális lányt sem aki csak egy jó barát/"tesó" lenne... Mindenki káromkodik meg undorodik , pedig semmi oka sincs....
2013. ápr. 20. 18:38
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

5ös!


Az biztos, hogy minden kornak megvannak a maga idiótái, de azért szerintem azt te is érzed, hogy nagyon elfajult a világ! Ma már divat lett bunkónak lenni, 14 évesen bulikba járni (mert az jár!!!), verni a tanárokat, visszapofázni szülőnek, tanárnak, bárkinek egyaránt. Elnézést kérni luxus lett, nem ismerik a normális viselkedést és sorolhatnám... Aki ezt nem látja és nem érzékeli, az vagy hülye vagy ő is ebbe a kategóriába tartozik.

2013. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókat tapasztalok. 18 éves fiú vagyok, ha kezdeményeznek nálam lányok azok egyből azt kérdezik van-e bnőm vagy, hogy szűz vagyok-e. Én nem tudok kezdeményezni, mert rosszul választok, mindig olyat fogok ki akit nem érdeklem.
2013. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
igen 7-es ezt is látni lehet...
2013. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Missi_Key ***** válasza:
régen 10enévesen beházasították egy 40-61 as földesúrhoz aki addig erőszakolta még fiút nem szült neki...komolyan az kérdezed hova ?fajul?
2013. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!