Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ennyire elfajult a világ?...

Ennyire elfajult a világ? Komolyan ezen a gyakorin csak 1%-ban gondolkodunk normálisan?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy bárhová leírom a véleményemet, vagy csak ÉRTELMES válaszokat adok, már egyből leoltanak, nekem esnek, kötekednek, holott nincs igazuk. Nagyon kevesen 10-ből egy áll mellettem úgymond és hasonlóan gondolkodik.


Attól, mert konzervatív vagyok, nem élem a mostani "modern" élete. Nem bulizok, nem iszok.

Inkább a párommal és a barátaimmal járok kirándulni, várost nézni, várakat nézni.

A legmegdöbbentőbb válasz az volt amikor azt mondták nekem csak irigy vagyok arra aki mindig váltogatja a barátját (szex terén) csak azért mert nekik ezzel SZÍNES az életük.

Szerintem ilyen élet sosem SZÍNES. Az én életem az.


Ti hogyan vélekedtek az ilyen dolgoktól? A folyamatos támadásokról itt?

Veletek előfordult már?



2012. aug. 30. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
lehet hogy neked nincs igazad.
2012. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Antimod ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzek, légy abban különb, hogy te elfogadod az ő életmódjukat. Persze nem azt, hogy beszólnak, hanem azt, ahogy ők élnek.
2012. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a gyakorin, másutt is :((((


tudod ez itt egy "szellemi pláza", mindenféle szedett-vedett alak itt tölti a napját, és osztja az észt, arctalanul

2012. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tudod, az egó válogat. Olyan alapon különbözteti meg az embereket, hogy vannak ILYENEK és vannak OLYANOK. az ilyenek hozzám hasonlóan gondolkodnak, élnek, viselkednek és éreznek,no ezeket tartom szimpatikusnak, és vannak az olyanok. Így van ezzel mindenki, az olyanok is. A pokolban ördög az angyal. Légy vidám!
2012. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben elfogadom őket. CSAK azt nem ha beszólogatnak nekem. Főleg ha még arcoskodnak is hozzá, de mire föl.
2012. aug. 30. 10:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha abból indulnál ki, hogy valahol mindannyian egyenlőek vagyunk, sőt egyek vagyunk, tehát senki nem több a másiknál és nem is kevesebb, akkor kevésbé éreznéd megbántónak az "arcoskodást" Tudod, az egész részekből áll össze, és minden rész egyformán fontos és ugyanolyan értékes.
2012. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy azokban a kérdésekben veled értenék egyet, DE, nem fogalmaznék úgy és nem is gondolnám úgy, hogy MI vagyunk a normálisak és aki másképpen vélekedik, az elfajult. A végtelen tolerancia sem vezet jóra, de tudomásul kell venni, hogy mindennek több oldala, megközelítési módja van és nem a mienk az egyedül helyes.
2012. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az ember mindig rá akarja erőltetni a gondolatát, álláspontját másokra. Így helyesli önmagát. Te is magadat helyesled, mert neked így megfelelő az élet, így kimagyarázod a másik fajta élet alól, igen, lehet kicsit irigykedsz. De a másik fél pedig rád irigykedik, mert neki meg az nincs, ami neked megvan. Ilyen az ember.
2012. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem rossz a helyzet. Itt is túlnyomórészt értelmes válaszokat kaptál. Vannak bunkók, de hát hol nem? nem kell velük foglalkozni, és kész.
2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom. A társadalom ma már nem értékközpontú. Illetve az volna, csak már nincsenek klasszikus értékei, mint a becsület, hűség, kitartás, barátság, stb.

Ma az az érték, ami abnormális és lázadó. Legyél egyedi! Aztán szegények olyan egyediek, mint a kiscsibék a keltetőben :D

2012. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!