Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most akkor, hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most akkor, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel többször találkoztam már!(nagyon jól elbeszélgetünk és stb..)

Megbeszéltünk egy hivatalos randit,hogy ezen a héten lehetne,és majd Ő ír,hogY megbeszéljük a részleteket!! azóta sem írt! igaz nem láttam fent..de most mit gondoljak???



2013. ápr. 20. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem volt gépközelbe...
2013. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit akarsz, erről szól a csodálatos emberi elme...
2013. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó idő van biztos kertet ásott.
2013. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy van barátnője,és téged is hülyít.vagy betojt.
2013. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja, közbejöhetett neki valami (tönkrement a gépe, és máshol nem tudott netezni, vagy megbetegedett, és kórházba került), de lehet, hogy megijedt ettől az egésztől, vagy nem akar többet, fél kötelezettséget vállalni, nem tudom. Idővel úgyis kiderül, ha pár napig nem jelentkezik, akkor akár írhatsz is neki, hogy nincs-e valami baja.
2013. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad volt, a gépe ment tönkre :)
2013. ápr. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!