Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtölés engedéllyel, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölés engedéllyel, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, de tény hogy a kapcsolatunk előtt a sikerek elkerültek mindkettőnket. Nem akarunk mást, de mindketten örülnénk a tudatnak ha mások vonzónak tartanának minket.

Én pl örülnék, ha tudnám, hogy pár lánynak bejövök, pl valaki azt mondaná, hogy de jó pasi vagyok csak sajnos már foglalt. Alapvetően senkit nem akarnék hülyíteni szóval arról szó sincs hogy kavarnék velük aztán mondanám, hogy bocs nem. Szimplán csak alapból is kedves vagyok lányokkal és remélem, hogy egyszer valaki mint férfi fog rám tekinteni. Ebbe barátnőm belement, bízik bennem, és tudja, hogy nem akarok mást.

Még én mondtam, hogy nem baj ha megnézik a pasik. Szerinte mondjuk őt nem nézi meg, amit azért én kétlek. Meg ha kell ő is lehet közvetlen a pasikkal, amíg az normális keretek közt zajlik.

Nem vagyunk normálisak ezért? Egyikünk se az a csajozó/pasizó de kis figyelemnek örülnénk. Mindketten rendelkezünk némi önbizalomhiánnyal ráadásul.

Ő úgy hiszi, hogy az olyan lányokat mint ő nem nézi meg senki. Én meg, hogy engem férfiszámba nem vesznek. Pl beszélgetek egy csajjal, csak mert suliban vagy baráti körben adódik egy helyzet. És tök normális leszek vele, semmi nyomulás, max ha úgy adódik megmondom hogy szép de ennyi. Tudom lányoknak manapság ennél nagyobb az ingerküszöbük, de én még mindig hiszek abban, hogy egyszerű kedvességgel, közvetlenséggel, és udvariassággal igen is vonzó lehet valaki a nők körében. Még ha külsőre nem is vagyok egy adonisz.

Ahogy szerintem nem baj ha pasik szépnek tartják barátnőm, bár azt sose engedném hogy kvásan öltözzön. Egyszerűen öltözködik, de szerintem nincs mire szégyenkeznie, és egy vonzó nő. Csak nem 12 egy tucat és ezért a korabeliek alig közelítik meg. Talán majd később.

Mi a véleményetek erről? ez nem normális?



2013. ápr. 21. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez miért kell külön engedély?

A párkapcsolatban élők 90%-a másokkal is elvan,beszélget a párján kívül,és kedves,barátkozó velük,anélkül hogy leudvarolná róluk a bugyit.Engem sose zavarna ha más csajok is helyesnek tartanák a pasim,engem is jobban motiválna a tudat,hogy másoknak is kellene,így ne laposodjon el a kapcsolatunk,mert én is teszek érte,illetve szerintem a leendő pasim is örülne ha mások is érdeklődnek irántam,legalább érezné mit veszíthet.Ebben szerintem nincs semmi,a hülyítés nem itt kezdődik,mások sokkal messzebb elmennek,ölelgetnek is más csajokat pasikat stb.Egyébként a barátságos társalgás azt nem igényli hogy megmond neki hogy szép vagy,ez olyan túl direkt,inkább dicsérd meg a haját,ruháját,mond meg hogy xy szín milyen jól áll neki stb

Az öltözékébe meg ne szóljál már bele,lehet azért van önbizalom hiánya,mert nem öltözik elég dögösen(nem,nem kvásan)és szürke egérnek érzi magát,miért nem lehet inkább biztatni,hogy ebben a szűk kis ruhában olyan szexi lennél,vagy valami?

Akkor tutira megnéznék mások is,önbizalma is lenne,szerintem jó hatással lenne a kapcsolatotokra.

2013. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!