Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez flörtölés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez flörtölés volt? Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, önbizalmam valahol a mínusz végtelen és 0 között lebeg. Tegnap barátnőmmel elmentünk egy koncertre, és a gitáros srác végig a szemembe nézett. Aztán, mikor vége lett a koncertnek leült mellém, vett egy üveg sört, és beszélgetett velem. Nekem is vett piát, pedig annyira nem is ismerem. Nagyon hangos volt a zene, ezért kihívott beszélgetni, de csak engem. Persze kint többen is voltak... Nekem el kellett mennem, de ma bejelölt facen, és kb. az összes képemet végiglájkolta. Ennek sosem adok nagy jelentőséget, de azért hátha jelent valamit. Nem igazán ismerem fel, ha valakinek tetszem :D Ez most tök nyilvánvaló, vagy túlreagálom?
2012. nov. 24. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Gitáros koncertes arc - minden koncert után kiszemel magának egy csajt - általában kufircolási szándékkal. Aznap rácseszett :D Szép volt Kérdező :D Hoppon maradt a kis nyálgitáros.


Ezeknek általában van vagy 10 különböző csaja 10 különböző megyében.

2012. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, volt ott egy csomó másik lány, miért pont engem? Még csak annyira nem is pogóztam a zenéjükre, mert a barátnőm miatt mentem el :D
2012. nov. 24. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen ez egy teljesen egyértelmű flörtölés.

Viszont milyen idős a srác ?

Ha zenész abból már lehet sejteni valamit, mondjuk hogy lyukra játszik gondolom 16 évesen ez sem volt elég egyértelmű még.

Kérdésedre válaszolva :

- Igen flörtölt veled.

- Szerintem csak az alkalmat látta benned egy kis kalandozásra.

- nem reagálod túl a te korodban minden lány így van vele.


Amúgy csak egy kérdés: Hányan voltatok kb ezen a koncerten ?

Mert ha a létszám 1000 körül mozog erősen kétlem hogy csak a te szemedbe nézett volna és hogy csak nálad próbálkozott volna aznap.


Üdv: Rumcájsz

2012. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem voltunk sokan, max. 30an,... A srác pedig 17.
2012. nov. 24. 15:28
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha csak az alkalmat látta bennem, miért lájkolja mindenemet facebookon? :D Ez mostmár kicsit félelmetes, egyáltalán nem érdekel hány lájk van egy képemen, de ő mindenre nyomott egyet...
2012. nov. 24. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert még mindig az alkalmat látja benned.
2012. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kalandozni akar veled, egy éjszakára...
2012. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt mondod nem érdekel hogy mekkora ász fb-on de azon lovagolsz hogy like olta a képeid.

komolyan mondom lassan már a fb-on lesz egy olyan gomb is hogy "szex".

Figyelj felesleges tovább rágódnod ezen.

Nagy általánosságban a zenész srácok sok lánynak a fixa ideálja ezt ők is tudják ezért az esetek 99%-ában csak kihasználják a nőket (tudom mert van zenész ismerősöm)

lehet te pont beletartozol abba az 1%-ba. Nem tudom.

A legjobb ha megkérdezed ezt tőle.

És hidd el abszolút nem ciki.


Rumcájsz voltam.

2012. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!