Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már csak azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már csak azok a férfiak csajozhatnak be, akiknek látványosan izmos a testük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem,de olyanok se akiknek látványosa kicsi az önbizalmuk.

Nem hiszem el,hogy mindennap van legalább 2ilyen kérdés,inkább olvasnád vissza a korábbi válaszokat,és tanulj belőle,ne itt rinyálj te meg az összes hozzám hasonló hogy vékony,ronda,alacsony srácként sose lesz barátnőm,meg stb.

De,lesz,csak lehet hogy a topmodel külsejű csajokat nem te fogod levadászni,hanem az alfahímnek kinéző pasik,akik nem csak jól néznek ki,hanem van kellő önbizalmuk is,ezt megérzik a csajok.Én elhiszem,hogy mindenki bombázót szeretne magának,akit mindenki megnéz az utcán,de miért nem éritek be egy átlagossal(ez alatt nem azt értem hogy csúnya vagy kövér)aki a tietekéhez hasonló adottságokkal bír?

2013. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hú de unom már az ilyen kis balf*szokat akik a gép előtt keseregnek. Szánalmas kis senki! Ha akarsz valamit menj és cselekedj!
2013. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak azok, de nekik lényegesen könnyebb. Bár attól függ, milyen csajt akarsz magadnak. Az átlagos lányoknak simán bejöhetsz, csak szedd össze a tökeid, és légy férfi. Ne minden csajt akarj megszerezni, csak egyet.
2013. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nekem nem izmos a testem, nincs pènzem, de mègis volt bombàzó csajom. A belsö nem volt az igazi, ùgyhogy vège is lett. Most van egy àtlagos csajom, mèg a kapcsolat elejèn jàrunk, majd kiderül hogy mi lesz...

Mint màr ìrtàk, nem a testeddel hódìtasz. Persze, elöny ha fèrfias a kinèzeted (egy szolìd pocak is elönyös amùgy), de nem ezen àll vagy bukik a dolog. Minden fejben döl el!

2013. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az előttem szólókkal, de ha úgy gondolod, hogy csak az izompacsirtáké a világ, akkor gyerünk, gyúrd ki magad. ;)
2013. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ki akadályoz meg, hogy látványosan izmos testtel rendelkezz? Csak, mert ők sem így születtek, hanem hosszú évek kemény munkája áll mögötte.
2013. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.ott a pont de nyugi mindjárt jönn a jól megszokott kifogással.

Egyébként meg ezek a kérdések már ki.aszott unalmasak.

2013. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ma 10:00


Ugyan kèrlek... egy olyan test kidolgozàsa èvek munkàja. Nem egyszerübb 2 perc alatt ìrni egy ilyen kèrdèst ès sirànkozni??



Amùgy: egyik spanom a pènz miatt sìr. Ugye a csajoknak a BMW ès a ruhàk stb kell. Tènyleg van ilyen, de ö az összesre ìgy gondol. Èvek óta jàr gyùrni, akkora mint egy hegy. Emellett a sors is kegyes volt vele ès egy elèg mèretes szerszàmmal làtta el. Viszont annyira bemagyaràzta magànak, hogy a csajoknak a pènz kell, hogy egy nagyon jó csaj akart vele lenni (mellèkesen a sràc is bele van esve), de mègsem csinàl semmit. Mert a csajoknak a pènz kell....


Szóval.... hozzààllàs kèrdèse

2013. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!