Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha félek a nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha félek a nőktől?

Figyelt kérdés

Nem volt ilyen durva a helyzet. Csak észrevettem, hogy az ismeretségi körömben már nincs potenciális jelölt. Nem volt életem eddig, gépeztem, játszottam, szóval ez a társaság az osztályom szinte akikkel a kapcsolatot tartom. Lényeg, hogy új embereket kell megismernem, számomra ismeretlen nőket. Olvastam a neten mindenféle csajozási dolgot (már lassan3 éve...:( de rég volt...) de lépni nem mertem. Vagyis eleinte igen, de mivel nem voltak sikereim(még csak egy telefonszám se) így nem mentem oda csajokhoz, hiába mentem el esténként, vagy akár nappal is ismerkedni. Aztán már ki se mozdulok egy jó 1-2 éve, mert ugye minek is, úgy se merek majd odamenni. Ennyi a rövid történetem:( persze ha az élet hoz olyan eseteket ahol nők közelében vagyok elmenekülnék. Közben nagyon vágyok már egy nőre felemészt a kangörcs:D


Köszönöm előre is a válaszokat! 18f



2013. ápr. 21. 10:28
 1/6 anonim válasza:
Egyszerűen állj oda melléjük és légy merész !!!
2013. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess minél többet lányokkal, ne akard felszedni őket, és egy idő múlva rájössz, hogy a nők is csak emberből készültek.
2013. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem kell felned semmitol csak neha-neha menny el a haverokkal diszkoba. Annyit igyal h kenyelmesen ellazulj es NE tobbet, mingyart batrabb leszel :) . Ne akard mindenaron megkapni a noket, mert azzal csak elzavarod mindegyiket, csak tedd felre a kangorcsot. Ha ismersz lanyokat es azoktol nem felsz akk nincs veszve semmi, ezt kibirod hasznalni ugyan is ok be birnanak mutatni mas lanyoknak is. Csak legyel onmagad szineszet nelkul. Nekem volt egy csajom aki szineszkedett, most ruhellem mint a... pedig nem is volt szep...

-bocs az ekezetek miatt es remelem tudtam segiteni

2013. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre van egy bevált módszer: haladj lépésben.


Először csak menj oda egy idegen lányhoz, és szólítsd meg: "Szia, ne haragudj, tudnál segíteni? Merre van a közelebbi McDonald's? Ott kellene találkoznom valakivel." (Persze legyen a közelben Meki, és ne vele szemben állj. :D) Válaszol, és ennyi, megköszönöd, szép napot, szia, és elmész.


És ebből csinálj aznap ötöt. De megkérdezheted ugyanígy, hogy mennyi az idő, mert lemerült a telód (és ne legyen karóra rajtad, és ne egy óraoszlop látótávolságában álljatok :D). És így tovább, kreatívan, ilyen súlytalan dolgokat. Szórakozóhelyet is kérdezhetsz, merthogy egy vidéki barátodat vinnéd oda.


Aztán lehet továbbmenni. Ha látod, hogy nem siet, akkor pl. a szórakozóhely esetében kérdezheted is őt, hogy ő szokott-e oda járni, milyennek találja, milyen árak vannak, mi a kedvenc itala ott stb. Már elkezdtél vele beszélgetni. De még mindig csak udvariasan elköszönsz tőle.


A harmadik lépésben akár elkérheted a telefonszámát is a végén, hiszen olyan jó volt vele beszélgetni, folytathatnátok is. Ha nem adja meg és ez szorongással tölt el téged, akkor (persze könnyen vedd a dolgot, "rendben, azért köszi minden, szép napot, szia, vigyázz magadra) lépj vissza egyet, és a telefonszámig ne menj el még ismét egy pár alkalommal.


Ennyi. Így szépen lassan felszabadulsz.

2013. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
a kangörcsre ajánlom a prostikat és a durex fekete ultravékony ovszerét :P a töbibe nem tok segiteni mert mindenmosogép 1 mocskos ribanccc (0,001% nem az) sok sikert a megtalálásához
2013. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd bele a fejed a szekrénybe, de full erőből vagy 20x és megvilágosodsz :D Nekem segített, most úgy beszélek a csajokkal, mint eddig soha és ez komoly :D ;)
2013. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!