Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan fiatal nőktől kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiatal nőktől kérdezném, akiknek a képeken láthatókhoz nagyon hasonló az alakjuk: milyen testalkatú férfiak az ideáljaitok, egyáltalán, mennyire fontos nektek a férfi testalkata?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 6. 16:11
 1/5 The Other ***** válasza:
33%
Bocsi, hogy hapsiként beleszólok, de az olyan alkatú lányok, mint az alsó 2 képen, már annak is örülnek, ha valaki hozzájuk szól...
2013. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Na ne szomorkodj! Ez ilyen nőket nevezik teltkarcsú , teltidomú ápolt, igényes nőknek! Ezeknek az egyedülálló nőknek írjál társkereső oldalakon ismerkedés céljából! Biztos siker lesz!
2013. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Persze, szinte mindenkinek számít. De közülük is kinek mi jön be. Az ilyen lányoknak általában sok lehetőségük van válogatni a jó pasik közül. De hát kinek mi a jó pasi.
2013. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Bár én nem lettem megszólítva, mert vékony homokóra alkatú vagyok, nem pedig vaskos, körte formájú mint a képen látható nők, de tényleg ezek tetszenek? Vagy úgy gondolod, hogy csak ezeknél lenne sikered? Kisebbségi komplexusból 'jönnek be' az ilyen telt nők?
2013. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ilyen alkatú vagyok. Szinte kizárólag a nagyon vékony, csontos, vézna fiúk jönnek be, akiken szinte semmi izom vagy zsír nincs.

Remélem segítettem.

2013. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!