Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy facebookon, vagy más netes oldalon tök jól el tudok beszélgetni bárkivel, de élőben meg meg sem merek előttük szólalni?

Figyelt kérdés
Rettentően zárkózott lány vagyok, mégis facebookon akárkivel el tudok beszélgetni, bármiről. Viszont ha élőben találkozunk olyan mintha nem is ismernénk egymást, mivel meg sem tudok előtte szólalni, egyszerűen képtelen vagyok vele beszélgetni. Olyan érésem szokott lenni, mintha két személyiségem lenne, és még véletlenül sem hasonlítanak egymásra. Ez miért van? Hogyan tudnék változtatni rajta?
2013. ápr. 21. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy,legyél laza ne figyelj arra,hogy:most te mondj valamit vagy ilyesmi csak éld a pillanatot,percet,órát.
2013. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként vagyok így, bár én tudom az okát. Nálam ez azért van, mert neten nem látják általában milyen csúnya vagyok élőben meg én magam is érze, hogy fúj, de ronda vagyok és teljesen meggátol az életben ez a félelem.
2013. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mert átvett stílust használsz, mástól leutánzottat, és nem az önmagad stilusát.

Ha az önmagadét használnád, élőben ugyan olyan lennél, mint FB-n.

2013. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen gátlásosság. Én is bárkivel el tudok remekül beszélgetni, amíg nem tudják, hogy nézek ki (ugyebár neten). Ugyanis nekem férfiként a gátlásosságomat a kinézetem okozza.
2013. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban gátlásos vagy, ne aggódj, én is ilyen vagyok, mindig ez van velem is, és utálom.

L

2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!