Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostituáltak közül miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak közül miért nem vállal mindenki szüzeket is?

Figyelt kérdés

Nem akartam elhinni, amikor itt írták, hogy egy zsűz férfi olyan lányhoz forduljon aki vállal szűz kuncsaftot is. Megnéztem egy ilyen weboldalon és tényleg van ilyen külön opció.

Ez feláras szolgáltatás csak azért mert még nem voltam nővel?

Elvileg ennek előnynek kéne lennie, mert szűz férfitól kisebb eséllyel kaphat el valamilyen fertőzést.

Esetleg erkölcsi aggályaik vannak, nem akarnak senkit sem "megrontani"?

Mindenesetre elég felháborító, hogy még egy örömlány is visszautasíthat ezek szerint csak azért mert szűz vagyok!


2013. ápr. 21. 15:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Illusi0n-nak

Teljessen egyet értek a flegma, bunkó csajozással.Mármint, hogy működik. A legtöbb ilyen kapcsolatom a mai napig fentáll, és ha akarom keresni az illetőt akkor nyitott. Pedig, én egy kedves, papucs típus vagyok, de úgy nincs sikerem. Viszont amikor bunkózok a kiszemelt prédával utálom magamat.

2015. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!