Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy mindenki jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindenki jó pasinak tart mégis nagyon ritka az a lány, akinél bármit is elérhetek?

Figyelt kérdés

Elég sok lánynál próbálkoztam már az évek során, de nagyon kevésnél jutok el akár csak a csókig, komoly kapcsolatom meg csak egy volt.

Mindenkitől csak azt szoktam hallani, hogy jól nézek ki, persze változó, hogy kinek mennyire tetszek. De ha rákérdezek konkrétan, akkor olyasmi válaszokat szoktam kapni, hogy jól nézel ki, tuti mindenkinek tetszel, de nekem pont nem vagy az esetem. Persze tudom, hogy nem minden a külső, és akkor valószínűleg a fellépésemmel van baj. Aki jobban megismer az rendesnek tart, meg kedvel, de az első benyomással lehet baj. Legalábbis ez jutott eszembe, de az érdekelne, hogy milyen oka lehetne még esetleg ennek a jelenségnek? Ha tudnám az okát, hátha tudnék javítani valamit.



2013. ápr. 16. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ronda vagy
2013. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyék az előttem szólók!

Ennél a kérdésnél olvasd el a 7. választ. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Igen ezt hívják friendzone-nak és a viselkedésben vagy kisugárzásban keresendő a hiba. Legyen több önbizalmad, ne látszódjon rajtad, hogy te függenél tőle, de ugyanakkor a közeledésed határozott legyen. Kell éreztetni, hogy bejön neked, de emiatt nem vagy köteles elviselni minden hülyeséget. Ne add meg neki az esélyt a barátságra, mondd ki, hogy ez egy randi amikor elhívod. Ha egy icipicit(!) nyomulós vagy, azzal még mindig nem vesztesz annyit, mint ha teszetosza. Önbizalom és határozottság a lényeg, legalábbis ezt kell, hogy lássák kívülről. Megpróbálhatod eljátszani is és ha bejön, akkor utána nem lesz gondod vele. Figyeld meg, hogy adott helyzetekben mit reagálnak Rád a nők.

2013. ápr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még ezt a k*rva önbizalmas baromságot?


Először is hogy a f*szba legyen önbizalma ha mindenki visszautasítja?Ez nem egy olyan dolog hogy "na eldöntöm hogy holnaptól lesz önbizalmam és minden csajt megkapok" Ez nem így működik,csak saját magát csapja be vele


Kérdező,tisztában vagy azzal hogy az ismerősök sosem mondanak igazat a külsővel kapcsolatban mert nem akarnak megbántani?Ha nincs jó külsőd akkor b*szhatod a rezet,de az is lehet hogy 1000-ből 10 bombanőnek bejönnél csak meg kell őket találnod


Továbbá vegyél fel egy maszkot és játszál el egy laza/menő srácot aki szarik mindenre.A rendes srácok egyébként is barátzóna gyanúsak,inkább a tahó marhák a nyerőek

2013. ápr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Kedves 3. válaszoló!

Azt hiszed csak nőzéssel lehet önbizalmat építeni? Te magad döntöd el, hogy az önbizalmad hagyod-e nők által lerombolni, vagy lefektetsz egy olyan stabil alapot, ami aztán hasznodra válik. Nem mondtam, hogy egyik napról a másikra, de ha el sem kezdi, akkor abból nehezen lesz valami. Egyébként meg mégis mi mást mondjak neki, ha egyszer az önbizalmat és határozottságot keresik a nők... Nem értem minek káromkodsz, végül te is ugyanazt írod le mint én, hogy játssza el.

2013. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért káromkodok mert idegesít hogy mindenki az önbizalommal jön közben meg nem is erről van szó


Na most tegyük fel hogy én elmennék boxolónak.Ha mindenki elverne akkor hidd el hogy nem lenne önbizalmam :D Fordítva viszont már igen :D Ugyanez van a csajozással is


Ez kb olyan mintha azt mondanánk egy lábatlan embernek hogy azért nem nyeri meg a futóversenyt mert nincs önbizalma


Ahhoz hogy valakinek legyen önbizalma eredmény kell,folyamatos kudarcok után hiába mondjátok neki hogy legyen önbizalma,nem lesz

2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:24-nek van igaza. Ez az önbizalmas-kisugárzásos maszlag ez tipikusan ilyen joker válasz arra hogy kikerüljük, mivel lehet a lányokat igazán megfogni. És annyit is ér: Nesze semmi fogd meg jól.

Ezzel szemben a tények azt mutatják, hogy a lányok anyagiasak és felszínesek, és a külsejüket mindenek fölé helyezik. Vetítgetnek csomót a "normális pasi kell" meg "kisugárzás" szövegekkel, közben meg elmennek a legelső pénzes tapló tinóállattal, mert nekik ez éri meg.

2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen nők mint amit leírtál, de nincsenek többségben. Lehet rossz helyen keresgélsz, én legalábbis nem szórakozóhelyen. Nem egy ismerősöm van, aki nem pénzes, nem tapló, átlagos/jó kinézetű és úgy válogat a nők között ahogy akar. És látom, hogy lazán megy nekik a kisugárzásnak, határozottságnak és önbizalomnak köszönhetően. Nekik meg az a problémájuk, hogy a sok nő közt nem találnak maguknak olyat, akire igazán rámondhatnák, hogy na Ő kell egy életre, vagy legalább eltudná képzelni vele.

Nők közt meg igen sok normálissal találkoztam és amikor jó volt a kisugárzásom, önbizalmam, határozott voltam, nem paráztam rá a dologra, akkor nem volt gondom a nőkkel, még ők jöttek. Sajnos ez már nincs meg(és nő se), annak ellenére, hogy kinézetre ugyanúgy vagy még jobban is nézek ki, és a pénzem is kicsit több.

2013. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én kb. csak ilyeneket látok. Nem a GYK-ra gondoltam, hanem úgy egyáltalán. Az is érdekes hogy a pénzes tapló tinó baromállatoknak mindig van szimultán akár 4-5 barátnőjük is, szóval biztos hogy van alapja.

Azoknak a pasiknak akiket felsoroltál, vélhetően ugyanaz a bajuk mint nekem. Nem tudnak semmi komolyabbat elképzelni velük, mert nem őket szeretik és a G-pontjuk a pénztárcájukban van. Egy ilyennel SEMMIT nem is szabad elképzelni, mi több,kerülni kell mint a pestist, mert ez tényleg pénztemetőnek jó, semmi másnak. Most érted, ha a szerelmes pasi ellátja őt mindig zsetonnal, mégis miért változna meg a felfogása? Az ilyen pénzéhes ribiknek leginkább lelkiismeretük az, ami nincs. Bűntudatuk meg mégúgyse.

2013. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!