Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kamuznak a lányok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuznak a lányok ilyen átlátszóan?

Figyelt kérdés
Miért mondogatják, meg írogatják, hogy nem a külső számít egy pasinál, hanem hogy "legyen bátor megszólalni". Na most én ilyen lányoknál próbálkozom, tehát van bátorságom megszólítani őket, mégis lekoptatnak! Akkor lányok, akikről szól a kérdés, azokhoz: Miért állítotok olyat, amit nem gondoltok komolyan?

2013. ápr. 21. 22:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A külső IS számít, de nem olyan mértékben, ahogyan azt sokat szeretik beállítani.

Mondok egy példát: ha egy átlagos kinézetű pasin azt látom, hogy olyan holmikat hord, ami a 70-es években volt divat, az anyukája vágja a haját, nem húzza ki magát, az egész metakommunikációjából süt az önbizalomhiány, akkor a külsejével elvágta magát nálam. (Nem azzal, hogy milyenek az arcvonásai, mert a markáns vonások lehetnek kimondottan előnyösek is).

Ha viszont egy pasinak van stílusa (nem kell Armani öltöny, csak valami átlagos), magabiztos kisugárzása, akkor tőlem lehet alacsony, magas, kövérkés (azért ne folyjon szét), sovány, arcra legyen egy fokkal szebb az ördögnél, már be fog jönni.

Szóval inkább STÍLUS, ami természetesen része a külső megjelenésnek, de ezen lehet alakítani.

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem fogod fel, hogy hiába kérdezed azokat, akik ezt állatják? Attól még, hogy valaki más (akiről egyáltalán nincs infód, hogy hogyan vélekedik), visszautasított, még nem következik az, hogy ők hazudtak.
2013. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Debrecen rulez! Vannak itt földijeim? :)
2013. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

nézd én bárkivel beszélek, nem a külső a döntő,

hiába mondom, hogy a szöveg a lényeg, Te olyanokkal futottál össze, akik nem ilyenek, erről nem tehetek N

2013. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jöttél be a csajoknak. Amúgy meg ez is úgy van, mint sok minden más: amíg általánosságban van róla szó, addig mindenki játssza a rendes embert, míg "élesben" már szinte mindenki másképpen gondolkodik. Általánosságban az emberek x százaléka hirdeti fennhangon, hogy miért ne lehetne tolerálni azt, ha valaki ilyen vagy olyan, de amikor konkrétan neki kellene bizonyítania ilyen téren, akkor bizony nagyon kevesen vannak, akik tényleg meg is teszik. Tegyük fel, hogy az emberek 70-80%-a azt mondja, hogy tolerálható, ha a másik kicsit kövérebb, nem annyira szép stb., de kérdés, hogy hány %-uk választaná őt, ha TÉNYLEG neki kellene egy ilyen emberrel élnie. Tény, hogy nem csak a külső a lényeg, és nyilván számít az összkép is, de szerintem azt se szabad figyelmen kívül hagyni, hogy nagyon sokan csak "szájhősök", és bizony csak addig tudják tolerálni a "nem annyira überf*sza" embereket, amíg nem a saját bőrükről van szó. Hiába, így működik az emberi természet. Lehet, hogy most megkapom a lepontozást, de ez az én véleményem.
2013. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ezt mondom és ezt is hiszem. Bár nem vagyok már mai csirke, de jó pár pasim volt, volt köztük helyes, kevésbé helyes is. Most nemrég pl. egy olyan sráccal kezdtem beszélgetni, (mert közösen vártunk valamire), aki abszolút nem mondanám helyesnek,és nem is tetszett, ezért is beszélgettem vele, minden izgalom nélkül beszélgetni. Aztán már a beszélgetés közben rájöttem, mert volt aranyos humora volt, és nagyon értelmes, bevont a beszélgetésbe engem is, kikérte a véleményem, és lássanak csodát, azt hiszem szerelmes vagyok. Nem mondanám, hogy csúnya vagyok, és mivel stílusom is van, sok pasim volt, és még több lehetett volna. De tényleg nem a külső számított, hanem a közvetlenség, az hogy egy ember mennyire megközelíthető.
2013. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Húú, az előbbi vagyok, egy kissé gyatrára sikerült a mondandóm,(sok szóismétlés) bocsika, de egész nap tanultam, így már eléggé fáradt vagyok, de lényeg a lényeg!!!
2013. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít a külső. Az számít, hogy valami megfogjon egy pasiban.

És én még nem koptattalak le.


Úgyhogy nem értem, miért vagyok rögtön lehordva, hogy hazudok.

2013. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
# 16: Szerintem nagyon jól leírtad a lényeget. A kérdező nyilván arra vár, hogy ha nem a külső a lényeg, akkor, ha odamegy egy random nőhöz azzal, hogy "leszel a csajom", akkor a nő a bátorságtól elájul. De amit te írtál, az nagyon jól példázza, hogyan lehet egy kevésbé előnyös külsejű pasi is sikeres. Legyen stílusa, kisugárzása, érezzem nőnek magamnak mellette, és akkor APRÁNKÉNT elolvadok tőle, de ha már eleve azt érzem, hogy meg akar szerezni, akkor én is elutasító leszek. Beszélgetés, ismerkedés, ez a lényeg, és akkor tényleg le tud nyűgözni egy kevésbé előnyös külsejű pasi is! (Nekem is volt már sokféle, kimondottan Adonisz, meg kimondottan előnytelen is, de a kapcsolat minőségén és az irántuk táplált érzéseimben nem játszott szerepet az, hogy ki hogy néz ki.)
2013. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Így van, nem a külső az elsődleges, pl a párom se volt az esetem, 5 éve élünk együtt. Az, hogy nem fogtad meg őket, nem voltál nekik szimpatikus, megint más tészta. Az hogy nem a külső a legfontosabb nem azt jelenti, hogy minden csúnya fiúnak igent mondanak...
2013. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!