Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kamuznak a lányok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuznak a lányok ilyen átlátszóan?

Figyelt kérdés
Miért mondogatják, meg írogatják, hogy nem a külső számít egy pasinál, hanem hogy "legyen bátor megszólalni". Na most én ilyen lányoknál próbálkozom, tehát van bátorságom megszólítani őket, mégis lekoptatnak! Akkor lányok, akikről szól a kérdés, azokhoz: Miért állítotok olyat, amit nem gondoltok komolyan?

2013. ápr. 21. 22:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nem túl helyes párom,és átlagos is,mégis el voltam velük évekig:)A mostani sokak szerint nagyon jó pasi,ez sem túl jó.Ha értitek miről beszélek.A hozzá képest kevésbé jó pasikban több plusz meg volt és több emberség,ő kicsit felszínes.Tehát ennyit a külsőről.:)
2013. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mert rossz lányoknál próbálkozol. :-)
2014. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Itt a csajok 85-90%-a csak szórakozik
2014. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!