Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, mit szólnátok hozzá, ha egy fiú ezt írná nektek?

Figyelt kérdés
Van egy szép, vonzó csaj, aki még értelmesnek és nem is ilyen buta, plázaribizlinek tűnik így elsőre, viszont eddig még csak facebookon dumálgattunk és ő még képet sem látott rólam, én viszont róla már igen. Nos, ő még nem tudja, hogy én nagyon csúnya vagyok és testalkatra is ilyen nyomi, alig 53-55kiló. Persze sportolok, szeretnék tömeget felszedni, bár nálam ez is lehetetlen feladat, de rajta vagyok már egy ideje, mivel tudom, hogy a lányok undorodnak a sovány fiúktól. A másik probléma, ami talán még ennél is jobban zavar, hogy az arcszerkeztem is katasztrófális, az orrom vagyok a leginkább elégedetlen, de úgy alapból ronda fejem van, utálok tükörbe is nézni és utcára is kimenni. Arra gondoltam, hogy mivel szimpatikusnak tartom alányt, jól lehet vele chatelni bármiről, hogy megírom neki, hogy én nagyon ronda vagyok, tisztában vagyok vele, hogy semmi esélyem sincs nála és nem is akarok úgy próbálkozni (talizni is ezért nem akrtam még vele, pedig már kb. másfél-két hónapja dumálgatunk fészbukon), hanem csak barátkozni szeretnék vele, ha ebben benne van, akkor találkozhantánk személyesen, ha nincs, akkor sincs gond, megértem, hogy egy olyan ronda srácra, mint amilyen én vagyok egy lány sem kíváncsi. :)
2013. ápr. 21. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrendet keress itt :)


[link]


van egy pár

2013. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tisztában vagy a dolgokkal, akkor mi a kérdés?! Megírod milyen vagy, alány undorodni fog tőled. Kb. ezt írtad. nem érhet meglepetés :)
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne már, hogy ilyeneket írsz neki! :D

Lehet, hogy pont ezzel szalasztod el.


Mutass neki egy képet, és majd ő dönt, ne te írd le magadat. Ha van kép, akkor nem csapod be, és olyannak fog elképzelni, mint amilyen vagy, és nem is alacsonyítod le magad fölösleges leírásokkal. Ne kerülgesd a forró kását!


17/L

2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondanám oké, találkozzunk, aztán majd én eldöntöm, mit gondolok rólad.
2013. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha így indítasz és ezt mind leírod neki akkor már integethetsz is a csajnak. ;) Viszont ha csak szimplán küldesz neki egy képet és megkéred hogy őszintén mondjon véleményt,akkor még be is jöhetsz neki. :)
2013. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Öhm... ha arcra nem vagy csúnya, megnyugodhatsz, a barátnőim többsége ilyen 50-60 kg közötti facebookos fiúkra gerjed be. De maradjon köztünk. :D
2013. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ne gyúrd ki magad! Felfújt leszel és nem fogsz tetszeni... pont akkor. Nem kell tömegnövelő. Esetleg szálkás izom de az alkatod szerintem maradjon. :)


A csaj ismerősök napi 20 levelet kapnak ilyen izomagyúaktól, a végén talán elfogadják egynek a közeledését, de hallgatom eleget, hogy az a cuki kis 50 kilós "szépség" miért nem írt rá?

2013. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó, végigolvastam.

Tényleg ne írj ilyet neki!

Az emberek rólunk alkotott képét befolyásolja, hogy mit gondolunk magunkról. :)


Én különben látatlanban sem hiszem, hogy ronda vagy.

Szerintem csak a súlyod miatt kevés az önbizalmad és ezért rondának HISZED magad.

Láttam már sok ilyet. Nem voltak rondák, sőt, kifejezetten helyes arcúak, ők hitték magukat rondának!

2013. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást, de én nem vagyok helyes fiú arcra sem, tényleg. Ahogy vagyok ronda vagyok, nem ez a Justin Bieber féle álomfiúka típus. Ezért is szeretnék csak barátkozni, már elfogadtam, hogy úgysem tetszenék neki, nem tudna vonzódni hozzám szexuálisan, nem vagyok férfi külsőre, csak egy kisfiú, ezt el is fogadtam. Nem egy lány tűnt már el vagy tiltott le, amikor meglátott képeken vagy a való életben az első találkán, szóval nem csak kitalálom. Ez van, csúnya vagyok.
2013. ápr. 21. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyet írnál nekem,én rögtön lelépnék. Nem azért, mert ronda vagy, hanem mert így "sajnáltatod" magadat. Annyi elég, h úgy érzed, nincs esélyed nála, de hogy barátként találkoznál vele. és pont. Nem kell ragozni ezt a rondaság dolgot. Senki sem szeret olyannal barátkozni,akinek folyton mondani kell,h "nem is vagy ronda", közben pedig lehet h tényleg ronda.
2013. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!