Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok nekimenne annak, aki beszól nektek?

Figyelt kérdés

Velünk ma ez történt. Sétáltunk az utcán, elhaladtunk egy részeg fószer mellett, hallottam, hogy dörmögött valamit, de én nem is figyeltem rá, nem is értettem, mire egyszer csak hátrafordult a barátom, kiosztotta és bevágta a bokorba.

Ügyet sem vetek a bunkó emberekre, pláne nem a részegekre, az agresszivitás és durvaság minden formáját utálom. Le is szidtam a barátomat, hogy minek hősködik, miért nem szarja le az ilyen alakokat.



2013. ápr. 9. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, de: igazad van, mi a f@sznak ment neki. meg aztán részeg embert könnyű ööszerakni...
2013. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megvert egy olyan embert,aki magáról sem tud.

Igazad van,hogy szóltál neki.

2013. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem egy részegről lenne szoó, akkor örülnéék.. de az ilyen embereket meg csak szánni kell, nem megverni..

De legalább megvééd <3 !! :))

2013. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem figyeltem, hogy mit mondott, de a barátom szerint engem szidott.
2013. ápr. 9. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne védjen meg, megy az magamtól is. Amúgy is acélból vannak az idegeim, nem lehet egykönnyen felhúzni.
2013. ápr. 9. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
nem várom el hogy megvédjen bárki is.. főleg azt nem hogy verekedjen értem ...
2013. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát részeggel szemben nagyon kár volt, ennek sok értelme nem volt, N
2013. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak azért nekimenni valakinek, mert beszólt, értelmetlen macsóság, ráadásul veszélyes is lehet. Noha egy részeget ezért megrakni szánalmas, mintsem hősies. Ez az egész z ego fényezésére szolgál csupán (noha biztos vagyok benne, hogy azért ott legbelül igencsak imponált neked a dolog kedves kérdező).

Én bizonyosan nem mennék neki rögtön valakinek, csak mert beszól. Ha nagyon inzultál egy lányt a társaságomban, maximum szólok neki, hogy nem kéne, de ennyi. Amíg egy ujjal sem ér hozzá, nem érdemes kockáztatni. Ha mondjuk megragadná, meg akarná ütni vagy ilyesmi, akkor viszont nem köszönné meg, amit tőlem kap (mivel igencsak meg tudom lepni az embereket).


Amíg azonban nem vagyunk veszélyes helyzetben, értelmetlen verekedést kezdeményezni.

Önmagunk, és mások védelme ott kezdődik, hogy elkerüljük a balhét...

2013. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!