Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan meleg srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan meleg srác, akivel értelmesen el lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Beszélgetés, ami nem a szexről, méretről szól, hanem bármi másról?!!!

2013. ápr. 22. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Velem szeretnek beszélgetni a nők.

Sok nő nemű haverom,beszélgető partnerem van.És férfi is.

Igazából,ha akarok mindenkivel mindenről tudok dumálni...

Szóval van.

Én szoktam beszélgetni a méretről,de nem annak a méretéről...pl a galaxiséról,vagy a napéról,vagy a szobáméról,vagy még ezer dologról...

2013. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
1. vagyok megint.Azt el felejtettem hozzá tenni,hogy CSAK az a bökkenő itt,hogy én nem vagyok meleg...
2013. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy létezik! Itt vagyok! :)
2013. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Már miért ne létezne?Ugyanolyan emberek mint mindenki más...az,hogy nem értelmes valaki az nem a szexuális beállítottságtól függ.:'D
2013. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, akár velem is ;)


Az, hogy mással nem lehet, az talán amiatt van, hogy eléggé rájuk fér egy kufirc, ill. mi, férfiak, eléggé szeretünk dugni, talán még az is benne van, hogy egyesek csak szexpartnert keresnek mindenhol, vagy csak annyi az iq-szintje az adott egyénnek. Heterók közt is van azért olyan, akinek az agya csak a szexig ér és a többi meg nem is érdekli. Mért ne lehetne ugyanígy a melegeknél is? Amúgy melegek közt is akad szép számmal értelmiségi, legalábbis elég jól kereső egyén, aki nem a testével keresi a betevőt.


18 m f

2013. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Természetesen létezik ilyen, velem pl bármikor lehet így beszélgetni.

De azért azt is tudnod kell hogy a melegek is - mint a heterok - férfiből vannak, szóval ugyanúgy jár az eszük a szexen és mindenen ami ezzel kapcsolatos. Ha te is egy meleg srác vagy, magadon is tapasztalhatod...

2013. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a meleg srác kategóriába tartozok, és általában arról szoktam beszélgetni, amilyen témát a másik feldob. Ha nem dob fel semmit, akkor én próbálok valamit, de általában nem a farokmérettel meg a szexszel szoktam kezdeni.xDD Ha utóbbi kettő mégis szóba kerül, általában rendkívül diszkrét vagyok.
2013. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze, velem lehet :D
2013. ápr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hogyne... Nyugodtan írj, ha beszélgetni szeretnél...;)

26/f (bi)

2013. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Természetesen én is meleg vagyok. Ám köszönöm az értelmes válaszokat, aki priviben megkeresett írtam is Nekik! Igen, engem is érdekel a szex, hogyne, de nem ezzel kezdem, sem másra (mindenkire) nem tartozik, csak arra, akivel eljutok odáig. Ha Valaki tetszik sem ezzel kezdem, hiszem ennek is van egy folyamata, nem?! Mással meg szívesen dumálok, olyan sok minden létezik a földön, ami érdekelheti!
2013. ápr. 24. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!