Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok arról ha egy lány szeplős? (közepesen, csak az a b h egyre jobban. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uuu nekem nagyon a gyengém.Csak ritkán látok ilyen lányt.

Ha személyiségre is klappolna a világ végére is elmennék érte

F19

2013. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,sőt van akinek tud jól állni :)
2013. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a szeplős lányokkal, nagyon bájosak tudnak lenni. :) Tehát nekem ez önmagában nem baj.
2013. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, sőt, nem is ez a lényeg.
2013. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, főleg, ha szép az arc, azt még szebbé, aranyosabbá is teheti, ilyen miatt sztem nem kell aggódni, ha nem fáj, s nem lehet bajod belőle később. Ehhez társul egy aranyos viselkedés, akkor ez a best.
2013. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy szeplős csaj, aki szerintem nagyon édes. Nagyon okos is és tökre intelligens. Durva, hogy csak tegnap vettem észre hogy szeplős. Fel sem tűnt!


Csak hát tengp sokszor hajoltam hozzá közelebb... Fülébesúgtam, megillatoztam :P Csak véletlenül tünt fel.

Na ja! Szeretem azt a lányt. Barátilag, de olyan értelemben nagyon-nagyon!


Kérdező, hány éves vagy hogy ennyire aggódsz.

2013. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok és köszönöm a válaszokat!:)
2013. ápr. 22. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne köszönd, csak adj pontot! :D
2013. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na szép h te erre mész :p
2013. ápr. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!