Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem ha? A többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ha? A többi lent.

Figyelt kérdés

van egy lány a suliból, aki nagyon tetszik nekem 16/L.ugy 2 hónapja ismertem meg igazából addig csak látásbol ismertem. Úgy kezdődött hogy ő elkezdet érdeklődni irántam, közös órákon ékezdet mellém ülni, együtt diáktanácsozunk, haza kísértem két alkalommal és nagyon jól éreztük magunkat, nagyon nagyon jól elbeszélgetünk csak úgy jöttek az érdekes témák. Én járok kondizni, egészségesen táplálkozok magam készítem el a kaját nap mind nap, ezt azért mondom mert hogy egy angol órán kívettem a kajámat (rizs, zöldség, mellehus) és nagyon felfigyelt erre,jó étvágyat kívánt stb. Ő is ugyancsak nagyon oda figyel arra hogy mit tesz a testébe másik pedig hogy én nagyon profin foglalkozok a grafikai tervezésel(nagyon profi logókat, plakátokat tudok készíteni photoshop-ban) ami szintén megfogta a csajt amikor a diáktanácsnak egy nagyon profi plakátot keszitettem(ő a diáktanácsnak az elnöke) Szoktam beszélni vele Facebook-on is, az baj ha még nem kértem el a telefonszamát?

Mit tegyek a továbbiakban?



#tanácsadás #lány #szerelem #kondi #egységes táplálkozás.
2013. ápr. 22. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon szépen haladsz szerintem, csak ne komplikáld túl. hagyd, hogy magukbtól történjenek a dolgok, majd kiforrja magát. ne tervezgess, ne várakozz, csak élvezd a pillanatot. ha siettetnéd, szerintem rosszabb lenne. max, annyit tehetsz, hogy elhívod vhova, pl. ebédelni :) ha elmegy veled, szerintem nem lehet gond...

L20

2013. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igencsak jó sztori, szerencsés vagy. A tanácsom az, hogy szerezz egy barátot, és meséld el neki. Itt kérdezni szokás, nem sztorizgatni.


Persze megértem az izgatottságot, és hogy most legszívesebben mindenkinek csak erről beszélnél.

Ezt tudod úgy hívják, hogy: "crazy stupid love", a jó értelemben :D

2013. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ha élőben is akarsz vele beszélni nem csak FB-n akkor kell a száma... amúgy meg ha nem akkor nem baj...


mo-n (meg a "nyugati" individualista társadalmakban) nem szokás ilyenben tanácsot adni :D

de azért: jól haladsz ez egy szép gyerek/kamasz/fiatal-felnőtt szerelem....

mint előttem is írták tedd meg következő lépést, de azt amit te tennél!!! ha neked nem az ebéd jutott eszedbe akkor hívd el másra, talán csak annyit tudok javasolni, hogy ne elégedj meg ennyivel és ne várd hogy "magától" alakuljon a dolog...

2013. ápr. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia! kérd el a telefonszámát, egyébként nagyon jól haladsz :) ,de mielőtt elmondod neki ,hogy tetszik meg stb. az előtt érdeklődj vagy derítsd ki valahogy hogy ő mit érez irántad :)
2013. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy? :)
2013. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16
2013. ápr. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!