Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a sok negaítív tapasztalat miatt bizalmatlan és távolsgátartó vagyok meg előítéletes minden lánnyla szemben?

Figyelt kérdés
Középsuliban kezdődött igazán rosszabbra fordulni a helyzet a csajokkal szemben, akkor kezdtek gúnyolódni rajtam először, volt, hogy egy ilyen bombábzó cicababa úgy tett mintha bejönnék neki, folyton cukkolt, persze mindenki tudta, hogy ez nem komoly, csak szórakozik velem, így gúnyol ki, mert hát csúnya fiú vagyok meg csendes voltam ott émg nagyon is, nem voltak barátaim magam voltam lényegében. Később sem javult a helyzet, legutóbb pár napja gúnyolt ki tök ismeretlen csaj, amikor meglátott, nyílván ennyire rondának látott. Egyetlen egy lányról tudom, hogy tutira bejöttem neki, de az is már jó sok éve volt és a sok sérelem, gúnyolódás miatt, még attól tartok, hogy az sem valóság volt, hanem valami kitervelet akció ellenem, a csúnya, nyomi fiú ellen. Mostanság egy-két jó haverom próbál rávenni, hogy merjek csajozni meg, hogy bízzak a lányokban, mert vannak rendesek is, de én úgy tartok tőlük mint a tűztől, illetve sok negatív, leginkább a lányok iránti gyűlölet, ellenszenve és előítélet is kialakult bennem. Ráaádul azt láttam mindig is, hogy a tipikus rossz fiúk viszik a legjobb nőket, akik nem becsülik, nem tisztelik a lányokat és megcsalják őket, meg úgy bánnak velük mint a kutyákkal, plusz még apám is így bánik anyámmal meg sokszor verte is anyámat, meg minket is, emiatt azon kívül, hogy apámat is gyűlölöm és agresszív gondolataim is vannak felé, hasonló kezdett kialakulni a lányok irányába is, bár őket inkább csak elkönyvelem szívtelen, kegyetlen lényeknek, nem kívánom megütni vagy ilyesmi. Nyílván azért, mert a lányoktól inkább csak lelki bántalmazást kaptam, míg apámtól lelkit és fizikait is egyaránt.
2013. ápr. 22. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha előítéleteid miatt nem akarsz lányokkal kapcsolatot, akkor térj át a fiúkra!
2013. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha távolságtartó vagy. Azt úgy is érzed, ha komoly a szándék.


Amúgy átérzem a helyzeted, de én lány vagyok. Csak velem épp nem is törődött még ennyire se az apám, mert engem inkább alsóban cseszegettek... XD


17/L

2013. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Jó nagy marhaságot írtál, attól, hogy valakinek rossz tapasztalatai vannak a lányokkal/nőkkel és emiatt megvan a véleménye az egész nemről, még nem lesz b*zi és nem fog a fiúkhoz vonzódni.


Amúgy meg ne aggódj, kérdező, nekem is volt olyan időszakom, hogy mindenem tele volt a lányokkal, aztán mégis jött egy olyan, aki el tudta oszlatni az előítéleteimet. Már nem vagyunk együtt, de még mindig szívesen gondolok vissza arra a kapcsolatra, míg az azelőttiekre inkább utálattal vagy legalábbis rossz érzésekkel.

2013. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!