Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány a nagy Őt keresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány a nagy Őt keresi 16-17~ éves korosztályban? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintem ez az idő arra való, hogy tanuljunk, tapasztaljunk. De ilyenkor jön a jelző a lányokra, hogy k*rva, pedig szerintem nem abban mutatkozik meg, hogy mennyi csávóval fekszik össze, hanem, hogy hogyan kezeli a dolgokat és persze nem naponta. , tehát nem olyan rossz dolog az egy éjszakás kaland a jövőre nézve. Na meg a jelenre.

2013. ápr. 22. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nemhiszem, 20 alatt még nincs benőve a lányok feje lágya! Akinek nem inge nem veszi magára.
2013. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig ne is legyen egy tininek:D szerintem:D
2013. ápr. 22. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
tanulgasson, próbálgasson, de bizonyos határok között
2013. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tapasztaltam, hogy alig an mert mondták már nekem, hogy ó hát én ilyen vagyok aztán rám cuppantak mint egy pióca... És nem tudok ennyi idősen elköteleződni hosszú időre.
2013. ápr. 22. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig tévedsz, egyéjszakás kalandokba nem 16-17 évesen kéne belemennie...
2013. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy vélemény.
2013. ápr. 23. 07:11
 7/8 anonim ***** válasza:
16-17 évesen még magukat és az eszüket keresik a lányok nem a nagy Ő-t
2013. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 évesen énis azt hittem megtaláltam a nagy Ő-t aztán így 18-as fejjel már beláttam h cseppet sem így működik a dolog és ne várjak sokat ilyen fiatalon. bár még lehet bejön az élet :D
2013. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!