Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pasi van a mai korosztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pasi van a mai korosztályban mint lány? Vagy van valaki rajtam kívül akinek ez folyamatosan feltűnik?

Figyelt kérdés
Csakmert sokat mozgok emberek között, sok szituációban (nem ilyen műszaki egyetem feelingre gondolok), és mindenhol sokkal több pasit látok mint csajt. Tényleg így van ez, vagy csak én lennék vak?
2012. jún. 8. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik újságban olvastam, hogy a népszámlálás adatai alapján pl. Budapesten 10 férfira 12 nő jut, meg átlagosan is azt hiszem 48-52 az arány, több a nő.
2012. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nőből van több, valamelyik nap volt időm nézelődni egy megyeszékhelyen.
2012. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet,igaz amit az első ír, de ezt korosztályok szerint kell nézni szerintem.


Pl. 20-35 éves korosztályban sokkal több a férfi mint a nő.


De a 65-80 éves korosztálynak 80%a nőkből áll.


Tehát az lehet h Budapesten minden 10 férfira 12 nő jut,de azért azt nem árt figyelembe venni,ha abból a 12 nőből 5 már elmúlt 60 éves...

2012. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért hülyeséget nem kell írni. Több férfi születik mint nő, de a serdülőkort már több lány éri meg. Ez azért van, mert a férfiak hajlamosabbak a genetikai betegségekre. Tehát a serdülőkor felett több a nő mniden korosztályban. kb 47:53 arányban.
2012. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 20-35 éves korosztályban is több a nő.
2012. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mai korosztály azt jelenti hogy a mai napon életben van? :S
2012. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg érdekes módojn az tűnt fel hogy rengeteg nő van. Sokkal több van belőlük mint a férfiakból. Ééérdkes. :) Bár lehet ez csak azért van mert én is nő vagyok és nem szeretem a konkurenciát. :D
2012. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!