Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg? A barátom nemsokára elutazik hosszabb időre külföldre, szeretnék egy igazán romantikus estét előtte! Tanácsokat, tippeket várnék;)

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy míg nincs otthon telipakolom a szobát gyertyával, zene ilyesmi...de kajcsi legyen vagy mivel dobhatnám fel?!
2009. szept. 25. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Amikor megy hazafelé, nyitja ki az ajtót, és te egy nemvárt pillanatban eléugrasz és elkiabálod hogy.

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Tessék, meg van lepve.

Vagy szerezz még1 csajt, és mire hazaér azt látja hogy ti 2en ott nyalakodtok, az biztos teccene neki és beszállna!

2009. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem gyertyafény,zene kell,ha tudod, hogy a párod szereti az ilyesmiket, mert sok pasi nem szereti:) Ha ilyen típus, akkor (bár nem tudom hány éves vagy) de öltözz fel nagyon csinin,vagy szexin:) kedvenc kajája,édessége,piája sem rossz ha megtudod oldani + zenét úgy válogasd h amióta együtt vagytok a közösen kedvenc zenéitek, vagy amihez kötődtök valamiért..esetleg masszás, hátsimogatás..olyan amivel csak ő lesz kényeztetve:) majd meséld el milyen volt:)
2009. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!