Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjen napjainkban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen napjainkban egy romantikus lelkivilágú fiú?

Figyelt kérdés

23/f vagyok, sokat próbálkozom, még csak nem is nézek ki rosszul, de sehol sem találok magamnak megfelelő lányt. Szeretnék nevetni és sokat beszélgetni egy lánnyal, kiülni a közeli dombra este a csillagok alá, beszélgetni egy egész estén át az ágyon keresztbe fekve, megfogni a kezét és sétálni, utazni, megcsókolni a puha, gyönyörű arcát... Annyira szeretnék már szeretni egy lányt, de nem találok olyan lányt, aki megértő lenne, érzelmes, és hosszútávú kapcsolatra vágyna, mint én. Kezdek ebbe belefásulni, újabban folyton depressziós vagyok, és érzem, ha nem leszek szerelmes egyhamar, belepusztulok. A magány lassan őrli fel az embert. Minél idősebb vagyok, annál sz*rabb ez az egész. Próbáltam már az egyéjszakás kapcsolatokat is, komolytalan dolgokat, de nem éreztem jól magam.

Ennyire nincs szükség romantikusabb srácokra? Akkor miért létezem?


2011. nov. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

mindenkinek van valami célja a földön


én is ilyen vagyok egy kicsit keresztezve a ganxtával


mit kezdjen?

írjon verseket, fessen, énekeljen.

keresse a megfelelő alanyt

2011. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de a monitoromból kifolyó nagymennyiségű nyál miatt nem tudom, hogy mit kérdeztél. Valaki összefoglalná nekem feleennyi plüsscica és csillámpóni felhasználásával?
2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel és szerencsés lesz az a lány, akivel összehoz a sors! :)
2011. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 atilis ***** válasza:
Miből adódik az, hogy te romantikus vagy? Mert magadnak akarsz romantikus lenni, vagy valaki felé vagy romantikus. Mert nem ugyanaz a kettő. Szerintem te saját magadba vagy szerelmes, nem csoda ha ezt nem honorálják a lányok.
2011. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem nézhetsz ki jól se, különben már találtál volna csajt. Egyébként pusztán romantikával semmire se mész a lányoknál.
2011. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van pedig ilyen lány, de ne plázában és ne discoban keresd!
2011. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
küldhetnél nekem egy üzenetet. :D
2011. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!