Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a szerelmedtől vagy kiszemelt fiútól/lánytól kapott üzenetet olvasatlannak jelöltél a facebookon? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Mert akartál rá válaszolni, csak később, ezért jó, ha mutatja neked, hogy van egy új üzeneted? (Tehát még folytatni akarod a beszélgetést.)


Vagy mert nem akartál rá válaszolni, és így a küldő fél azt látja, hogy el sem olvastad / meg sem kaptad? (Ezzel a "beszélgetés" le van zárva részedről.)


2013. ápr. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook Shit LOve. Mikor növitek már ki ezt a szart?
2013. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?
2013. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

... Atyaég. -.-"


Nem, nem és nem. Fogalmam sincs, hogy kell olvasatlannak jelölni, és nem is érdekel, mert őszinte, egyenes ember vagyok. Franc fog játszmázni...Hagy tudja meg, ha elolvastam, nincs abban semmi, és még így is válaszolhatok rá később... Normális ember csak megérti, ha dolgom van, vagy épp át kell gondolnom a választ, mert nem akarok elhamarkodottan dönteni.


17/L

2013. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár nem értem, mi ez a nagy felindultság, csak egy egyszerű kérdés volt. Relax. :) Ráadásul én nem is használok facebookot. :D Talán ezért sem értem bizonyos dolgok működését, amikről mások beszélnek, de most a válaszoktól kicsit okosabb lettem. :) Köszi mégegyszer mindenkinek.
2013. ápr. 23. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!