Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő sehogy nem tudja meghódítani a kiszemelt férfit?

Figyelt kérdés

A srácnak nincs senkije. Szerintem simán csak nem tetszem neki külsőre, más ok nem hiszem hogy van. Ő már fél éve tudja hogy odavagyok érte, de nem érdekli egyáltalán. A személyiségemet nem is ismeri, mert nem ad rá lehetőséget, tehát ebből gondolom hogy csak a külsőm a baj, mert nincs jó alakom. Én nem tudom elfelejteni, meg beletörődni ebbe.. Ezért úgy döntöttem, hogy nyárra a legjobb formába hozom magamat, január eleje óta fogyókúrázok, eddig sikeresen, 20 kilót akarok fogyni. Ruhatárat is cserélnék, nyilván sokkal nőiesebb, "csábítóbb" ruhákat hordanék. Amúgy arcra szépnek tartanak az emberek, csak az alakom tesz csúnyává.

Szerintetek így már lesz esélyem nála?


2013. jan. 23. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jössz be neki, esélyed sincsen.
2013. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te még nagyon fiatal lehetsz, ha azt hiszed, hogy ha simán jó bőrben vagy, már akárkit meghódíthatsz. Egyszerűen az van, hogy nem vagy az esete. Nekem sem jön be mindenki pusztán azért, mert jól néz ki. Ha nem fog meg valami benne, nem fog érdekelni. Egyszerűen nem vevő rád a srác és ez nem a te hibád, ennyi.
2013. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

20 kg?? háát.. akkor ott bajok vannak. mindenesetre, van motiválóerőd. (de szerintem ne várj majd jutalmat, utána se hiszem érdeklődne irántad, vagy akkor nagyon felszínes és tényleg ilyen fiúra vágynál?)

meg 20 kg se mostanában ugrik le.. minimum fél év.

2013. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha valaki nem jön be a kisugárzása,vagy a stílusa miatt,akkor nézhet ki akárhogy az illető.


Szerintem is valószínű,hogy nem vagy az esete,nem ilyen lányok érdeklik.

Volt egy pasi,akin volt egy kis felesleg,mikor udvarolt nekem,én elutasítottam,ő azóta lefogyott,sportolni kezdett,és most sem jön be,30 kilóval könnyebben,egyszerűen nem az esetem.

Az hogy lefogytál,jobban öltözködsz,nem baj,nem volt felesleges dolog,de szerintem a csávót nem érdekled.

2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi miatt nem éri meg ennyit teperni! Nehogy már azért fogyókúrázz,mert neki nem jössz be.. Ha magadnak nem felelsz meg,csak akkor. Ha úgy nem kellettél neki,utána sem fogsz,max egy éjszakára,kell az neked? Én minden tavasszal nekiállok kocogni meg tornázni,h nyárra lemenjen a télen felszedett 2-3kg,de nem mások miatt,hanem h magamnak megfeleljek,nameg a mozgás egyébként sem árt. Nem tudom milyen alkatod lehet,de én sosem voltam pálcika. Mióta az eszemet tudom,mindig is volt a hasamon néhány kg plusz,de máshol nem,és nem is érdekel,a férfiakat sem zavarta eddig. Ha meg valakinek a csontváz tetszik,az magára vessen én senki kedvéért nem leszek az és neked sem javaslom.:D Én így vagyok jó,ahogy vagyok és aki így nem fogad el,az nem is érdekel. Lábak,fenék,mellek rendben vannak,akkor a kis pocak sem fogja őket zavarni,hidd el.:) Nálam ezek megvannak,úgy h nem érdekel.(persze ha kövér vagy,az nem jó,mozogj,de MAGAD MIATT! )

18/L

2013. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De még a kisugárzásomat sem ismerheti, mert csak egyszer láttuk egymást sötétben 5 percre, amúgy csak facebookon lát azóta. Szóval főleg képek alapján döntött úgy hogy nem tetszem neki. Én meg nem fogom erőltetni a személyes véletlen találkozásokat, ha már egyszer elutasított nyíltan.

Nem csak miatta akarok fogyni, egész életemben kövér voltam, mindig próbálkoztam, de úgy érzem hiányzott egy hatalmas motiváció és ez most az. Amúgy 50 kiló körül lennék -20al, szóval most sem egy bálna vagyok, és igen írtam hogy nyárra szeretnék átváltozni, nem 1 hét alatt gondoltam én sem. 21 éves vagyok.

2013. jan. 23. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít az alak, a legtöbb srácnál kizáró ok a túlsúly, lehet akármilyen szép arcod. Szerintem mindenképpen érdemes lefogynod, mert megjön az önbizalmad tőle. Én 2 éve fogytam nagyon sokat, és még mindig dagi voltam, 86 kiló, de a fogyástól annyi önbizalmam lett, hogy összejöttem egy pasival, aki azt mondta, hogy mindig is a vékony lányok jöttek be neki, de mégis látott bennem valamit, amiért megtetszettem neki. Nyilván a kisugárzás miatt volt, amit csak az önbizalom képes megadni. Szerintem mindenképpen fogyj le, lehet, hogy a srácnak is fogsz tetszeni, de sokkal inkább azért, mert akkor már válogathatsz a jobbnál jobb kanok közül, lehet hogy ő már nem is fog kelleni :)
2013. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azzal mindneképp csak jó teszel magaddal,ha egészségesebbé válsz, vonzóbbá, stílusosabbá, teszel érte.

A fickó meg lehet hogy úgy van vele mint én, hogy szólítson le a nő, küldjön egyértelmű jeleket, nincs kedve az elutasításhoz. Lehet ,hogy ezért nem lép. Nem divat már a nagypapa korszakban oly divatosvolt udvarlás.

Menj oda,mond neki ,hogy miujság,aztán majd dönt,hogy kellessze e neki, vagy sem. Így kell ezt csinálni.

2013. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te sem ismerheted olyan közelről egy ötperces találkozás után.
2013. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ha így nem tetszel neki, akkor máshogy sem fogsz. Ha nem fogad el úgy, ahogy vagy, akkor ne foglalkozz vele, egyszerűen felejtsd el és kész.

De ez az én véleményem, nem muszáj megfogadnod a tanácsomat.

2020. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!