Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mit tegyek hogy szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mit tegyek hogy szépnek lássam vagy legalábbis elfogadjam magam?

Figyelt kérdés

nem pont ebbe a kategóriába tartozik max annyiban hogy van egy fiú de önbizalom hiány miatt nem merem megmondani neki hogy szeretem (barátok vagyunk ) szóval én már mindent megpróbáltam, elmentem szoliba, póthajat tetettem be,megtanultam jól sminkelni, fogytam is amugy sem voltam kövér csak husi szóval edzeni még mindig szoktam mert hamar meglátszik:S De.. még mindig csunyának látom magam:( pár pasi érdeklődik utánam de valahogy nem is érdekelnek csak azaz 1,meg nem is szoktam nagyon új pasikkal ismerkedni mert mint irtam nem tetszem magamnak.. ha egy lány rám néz beképzelt p.csanak tart közben elég visszahúzódó vagyok stb..nem is jövök ki a lányokkal.. kérdés az hogy még mit tudnék tenni hogy elfogadjam magam? ha lenne rá pénzem még meg is műtetném magam.. egyáltalán azt hogy szűrjem le tetszem

e a pasinak? bocsi a sok kérdésért


2013. ápr. 23. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de lehet,hogy ez mind fölösleges volt,mert amúgyis tetszettél neki.

Beszélgess vele,ne félj,vesztenivalód nincs és legalább végre tudni fogod :)

2013. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos bármit teszel, bármennyit költesz magadra teljesen felesleges, te képtelen vagy elfogadni önmagad. Nem a külsődön, hanem a belsődön kellene változtatnod.
2013. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ehhez segitség lenne egy jó loet onbizalom fejlesztes :)) kezdetnek hivd el valahova a sracot, mondd el neki, hogy tetszik neked. mit vesztesz? ha visszautasit, legalább tudod, hogy nem szabad rá vesztegetned az idodet es nem erdemel meg :) ha meg igent mond akkor jobban el fogod fogadni hogy szep vagy :)
2013. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

először is hány éves vagy?

Én is voltam ilyen helyzetben, de sikerült elfogadnom magam, és most nagyon boldog vagyok a barátommal:) Ha gondolod írj privit és beszélhetünk!

2013. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) 17éves vagyok, utolsónak: írhatsz privit igen meg köszi mindenkinek aki eddig írt
2013. ápr. 23. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

ahhjjj 17 évesen így is én voltam ezzel :))) (irigyellek a póthajad miatt :P )

ne aggódj, tini vagy, dúlnak a hormonok....próbálj ne ezzel törődni és pozitívan gondolkodni :)))

2013. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!