Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel anno nem jártunk, de többször szeretkeztünk. Először én mondtam nemet, de később beleszerettem, de akkor én már azt éreztem, hogy nem akar komolyat tőlem. Legutóbb (lassan 1 éve) mikor felkeresett, kapcsolatban álltam egy másik sráccal, de már azzal a fiúval szakítottunk, mert nem illettünk össze. Amikor megkeresett azt mondta, hogy már komoly, megváltozott, és munkahelye van. Mostanában minden nap gondolok erre a srácra, mert úgy gondolom, hogy nem tudom lezárni. Már megbántam, hogy nem kezdtem anno kapcsolatot vele, így nem tudom lezárni.

Megvan a telefonszáma. Felhívjam? Vagy már lehet, hogy rég elfelejtett?


2013. ápr. 23. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hatarozott nem.
2013. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel, mi bajod lehet?

Ha azt mondja, hogy találkozik újra legyél boldog.

Ha nemet mond, akkor is tudod legalább, hogy nem kell rá várni.

Sok szerencsét.

2013. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
mindenképp próbáld meg! sok sikert :)))
2013. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Hívd fel, és kiderül, ő hogyan viszonyul hozzád. Ne vesztegesd a drága időd.
2013. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Vesztenivalód nincs.

Sok sikert hozzá :)

2013. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Hívd fel, veszteni valód nincs és legalább később se fogsz arra gondolni, hogy mi lett volna, ha...
2013. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresd meg,és majd meglátod,hogyan tovább.Ha a szíved mélyén vágysz erre,kár volna kihagyni a lehetőséget.
2013. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszön az eddigi válaszokat!!! :)

Ajhhj, megőrülök, ma is egész nap Rá gondolok.... :/

2013. ápr. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!