Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettem neki? Felkeressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki? Felkeressem?

Figyelt kérdés
Egy lagziba találkoztunk először,amikor is épp kajált,ránéztem és elkezdett fuldokolni xD :D így kezdődött az egész. Aztán gyakran ránéztem,amikor Ő is nézett. Kajálás után volt tánc,amikor felkért táncolni,táncoltunk,beszélgettünk,de csak akkor amikor a bnöje elment lefeküdni aludni. Volt köztünk kb 10 év...nagyon kedves volt,jófej és állandóan mosolygott rám. Akkor ment el aludni,amikor én is.
2010. júl. 15. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy köcsög, Te meg egy ribi, ha tudod hogy van barátnője és mégis rámásznál.

Nem érdekel a lepontozás, a véleményem tartom.

2010. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

R

Ha egy pasinak van bnője, akkor az tabu. Most gondolj bele.. Megcsalná veled, lefektet, aztán utána téged le sem szarna, hanem menne vissza a bnőjéhez. Sztem ezt te sem akarod. Meg ha mindez veled történne meg.Hagyd azt a srácot a pics*ba. Keress olyat, aki szingli.


17/L

2010. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes sztori.

Szerintem ne keresd fel, mert ha van barátnője, akkor lehet hogy még téged írna le a pasi, hogy milyen egy könnyű nő vagy.

Ez a fuldoklós dolog érdekes :))))))

Komolyan, ezért ma megérte felkelnem.

Pedig nagytakarítást csinálunk. :))

2010. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tényleg olyan vicces volt,szegény meg nem tudta,hogy mit csináljon...
2010. júl. 15. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
uccsó: :):) hát elhiszem h vicces volt :):)
2010. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!